Трав’яні сигарети «Профіт» випускаються української фабрикою «Наша спадщина». Сигарети «Профіт» мають фільтр, подібний до звичайного фільтру тютюнового виробу. При створенні цих сигарет використовувалися найсучасніші розробки в сфері приготування трав’яних сумішей і дымофильтрации. Призначені сигарети «Профіт» не для постійного споживання, а для тих, хто скорочує куріння, кидає палити або не хоче звикати.

Склад «Профіту» безпечний у сенсі звикання до них, так як утворений корисними травами: чебрецем, материнкою, шавлією. У такому поєднанні трави пригнічують гостре бажання закурити, «обманюючи» організм звичним відчуттям диму в легенях. Відволікає від думки про куріння і пачка з «інтерфейсом», як у дорогих сортів тютюну. Вилікувалися шляхом вживання сигарет «Профіт» від звички диміти є, але, природно, не всім курцям «Профіт» допомагає. Крім цього, кажуть, що його смак породжує парадоксальні емоції. Нерідко ті, хто спробував ці сигарети, відзначають, що відчуття від куріння «Профіту», (як, втім, і від багатьох трав’яних сигарет), такі, як ніби сидиш поблизу підпаленого копиці сіна. Може і нешкідливо, однак незвично.

Profit випускають в двох варіантах: Profit Classic і Profit Line. Відмінності в рецептурі цих видів «Профіту» не виявлено. Різняться продукти через технологічних нюансів при виробництві. Рекламодавці підносять Profit Classic чоловічі сигарети, а Profit Line – як жіночі.

Як і інші сигарети з трав лікувального призначення, «Профіт» не варто курити під час вагітності. Само собою, не потрібно зловживати цими сигаретами, інакше можна спровокувати неприємні симптоми з боку дихальної системи.

За пачку Профіту в інтернет-апетеке або магазині доведеться заплатити від 30 до 60 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Безнікотинові сигарети
Матеріали по темі


  • Самі нешкідливі сигарети

    06.02.2012