Людське життя починається з вдиху і закінчується з останнім видихом. Із зупинкою дихання зупиняється життя. Дихання є свобода. Коли людина вільна, то у нього великий об’єм легенів, і легені здорові. Незважаючи на максимально відкриті легкі, його дихання ледь помітно, або поверхнево, оскільки йому не потрібно мати на всяк випадок, про запас дихання.
Страх змушує людину дихати глибоко й уривчасто. Дихання переляканого людини виглядає так, немов це — остання можливість залишитися в живих. Тіло не потребує зайвого кисні. Замість того, щоб видихнути відпрацьовані, непотрібні гази як негативну енергію, і вдихнути потрібну, позитивну, переляканий чоловік набирає надлишок кисню. Людина починає задихатися від власної жадібності.

Якщо у людини виникає відчуття, що його втиснули в жорсткі рамки, що життя і обставини не дозволяють йому дихати, то в легенях від страху виникає спазм і відчуття задухи. Це — страх перед втратою свободи, який у фізичному тілі виражається в нездатності дихати вільно. Чим більше він боїться опинитися в полоні обставин, тим більше пригнічує в собі потребу в свободі і тим більше озлоблюється.

Вимушене положення перекриває область сили волі в сонячному сплетінні, і людина відчуває себе нездатним звільнитися від чужої влади.

Вам напевно доводилося відчувати сором у грудях аж до нестачі повітря, коли хтось поруч страждав від задухи. Це показує, наскільки швидко ми реагуємо на відсутність свободи. Якщо чиясь свобода обмежується, то це погано впливає на всіх.

Якщо людина з побоювання зробити щось не так або з побоювання опинитися винним, зі страхом пригнічує в собі злість і роздратування, оскільки боїться поганого до себе ставлення, то він хворіє на астму.

Рада. Коли у Вас починається приступ астми, затримайте дихання і подумайте, що Вас зараз розлютило, і з-за якогось страху Ви не дали виходу цієї злості. Перша думка з’явиться відповіддю, і напад астми пройде, перш ніж Ви відчуєте потребу зробити наступний подих. Ніякого нападу астми, тільки один вдих! Астма — алергічна хвороба. Алергія є сердитим протестом, або придавленим бажанням боротися за свободу.

Тепер можна робити висновки.

Молодість відрізняється незнищенним почуттям свободи. Потрібно дуже постаратися, щоб вселити дитині, що він «повинен знати своє місце», що він «зобов’язаний», «не має права бути не таким, яким його бачать розумні дорослі». Такі «старички-молоднячки» і з дитинства хворіють на алергію, в тому числі і астмою. Найчастіше «мудрими пічкурами» стають з віком і дихання приймає вимушене стан-часте і поверхневе. Тобто, нарушется природний газообмін.Тобто легкі відучуються працювати в повну силу і насичувати органи киснем і отримувати потрібну порцію вуглекислого газу. Без кисню, самі розумієте, він утворитися не може.

Тому у дорослої людини, навченого життям, населення є принаймні два виходи з цієї ситуації.

Перший спосіб. Змусити легкі займатися своїм прямим справою і оживити їх шляхом спеціальних дихальних і фізичних вправ. Можна насильно змусити їх працювати з допомогою приладів. Тут спрацьовує принцип гомеопатії — лікувати подібне подібним. Чим більше затримуєш в собі вуглекислого газу, тим більше його виводиться з організму.

Другий спосіб більш эффектиный, але менш улюблений — зайнятися своїм світоглядом і змінити ставлення до життя.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння