Куріння – фізіологічно необхідний для організму людини процес. Нікотин вбиває 36 видів мікробів, з них вісім шкідливих. Під дією нікотину першими гинуть старі і ослаблені клітини головного мозку. Смоли, обложені при курінні на внутрішній поверхні легень, утруднюють доступ повітря до альвеол, ніж примушують організм до доброчинного посилення припливу крові до них.

Без куріння аналогічний ефект можна отримати лише інтенсивними заняттями спортом або складними дихальними вправами. Сам по собі процес затягування диму, а також кашель курця є природною і необхідною дихальною гімнастикою.

Некурящий людина передчасно зношує свій організм роботою без перекурів. А нікотин вбиває в людині кінь. Перекур – велика підмога в профілактиці серйозних психічних розладів. Курці відволікаються від виробничих проблем, жартують. Кожна посмішка, як відомо, продовжує людське життя на хвилину, а кожна цигарка скорочує на три хвилини.

Отже, досить за час перекуру три рази посміхнутися, і міфічний шкоду тютюну зовсім зійде нанівець. Крім того, тимчасова відсутність кисневої підживлення мозку змушує його після перекуру працювати з подвоєною ефективністю, що не може не позначитися позитивно на якість роботи. Цього не можна сказати про некурців, розумові здібності яких до кінця дня експоненціально зменшуються через монотонної навантаження і кисневого перенасичення.

Що саме палити – кожен вибирає сам, перепробувавши безліч сортів сигарет, цигарок, трубкового та нюхального тютюну. Некурящі позбавляють себе такої широкої гами відчуттів, збіднюють свій внутрішній світ. Як палити – дуже важливе питання. Якщо навколо палить клуби та запах диму, то це димить дилетант, изводящий в повітря цінний продукт. Істинний курець глибоко затягується, довго тримає дим у своїх легенів, де осідають і вбираються всі ароматні компоненти.

Така людина екологічно безвреднее некурців, оскільки споживає менше кисню. Щоб не викидати разом з недопалком частина цінного микрохимического складу сигарети, краще попередньо відірвати і викинути фільтр. А коли вогник догорающей сигарети почне обпалювати пальці, слід насадити бичок на сірник і докурити його без залишку, тримаючи за цю імпровізовану ручку.

Куряща людина краще пристосований до життя. У критичну хвилину в його кишені завжди знайдуться сірники щоб розвести багаття або освітити шлях у темряві. У палить, немає проблем, якщо він хоче з кимось заговорити, познайомитися. Варто тільки попросити вогнику. Тому куріння особливо рекомендується дівчатам, які страждають сором’язливістю.

Особисте життя курця можна позаздрити. Його оточують тільки люблячі люди, для яких важливо ставлення до людини, а не до смраду, від нього виходить.

А єднання поколінь! Солідні дядьки в розкішних шатах немов жебраки стріляють у пацанів закурити, перекидаються з ними дружніми репліками. У некурящих рідше знаходяться приводи для доброго спілкування.

Є й економічний ефект. Адже за питання до перехожого «Грошей не знайдеться?» можна заробити. Аналогічний ж за змістом посил «Закурити не знайдеться?» ні у кого не викликає недоброю реакції. Досвід звичного жебрацтва стане в нагоді в подальшій нелегкій долі звільненого за станом здоров’я.

Люди, які не шкодують гроші на куриво, економічно убезпечують себе від пияцтва, наркоманії, розпусти. На це просто не вистачає грошей.

Курящий чоловік нагадує жінці настільки милого її серцю сосуночка. Правда, чоловік думає, що він нагадує супермена. Як би там не було, успіх в коханні йому, недалеко пішов від мамкиной тить ки, забезпечений. У курящих жінок, можливо, інша підґрунтя успіху у чоловіків. Медики називають це «оральний автоматизм». Смоктати, так з вогником!

Тільки тютюнова промисловість по всьому світу дає роботу мільйонам людей – і це не рахуючи лікарів, медичних сестер, рентгенотехников, пожежних, службовців хімчисток, фармацевтів, трунарів і могильників. Так знижується безробіття — роботи більше, а працівників все менше.

Позитивний ефект від куріння найбільш яскраво проявляється в зрілому віці закоренілих курців. Люди раптом прозрівають, тверезіють і намагаються почати здоровий спортивний спосіб життя. Від зняття багаторічної нікотинової навантаження їх організм стрімко набирає вагу, обличчя наливається свіжою кров’ю, серце радісно видає подвійну норму пульсу. Їх вольові якості явно вище, ніж у некурящих – кому з супротивників куріння вистачить сили волі в сорок років почати курити?

Виходячи з вищевикладеного слід закликати до безкоштовної видачі сигарет на підприємствах і в школах. Ширше вести пропаганду куріння. Налагодити масовий випуск дешевих подовжених сигарет з махоркою без фільтра.

Ідея невідомого автора, датується приблизно 1975 роком.

Втілення колективна творчість відвідувачів сайту «Вузол Мозкового Харчування», починаючи з 1999 року.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння