Кинути палити раз і назавжди правильніше з точки зору фізіології. Проте не у всіх, як мовиться в сучасній жарті, є сила і воля — зазвичай зустрічається щось одне. Тому багато хто вибирає шлях поступової відмови, протягом певного періоду скорочуючи кількість викурених сигарет. Однак і в цій благородній і корисному пориві є свій підводний камінь — брак ентузіазму. Якщо в перші дні після прийняття рішення про відмову від куріння людина дійсно скорочує число епізодів куріння, то через кілька днів (термін цей індивідуальний) знову повертається до звичного кількості.

Джерело зображення: http://www.портсигар-с-таймером.рф

Це, до речі, не прояв слабкості натури. Цьому є цілком обґрунтовані фізіологічні передумови, пов’язані зі складною структурою взаємодії нервової і ендокринної систем. На допомогу таким «поверненці» придумували безліч хитрощів: від зберігання сигарет у дружини (або колеги) з подальшою видачею їх через певний час до будильників і таймерів, дзвінка яких страждалець чекав, забувши про все на світі.

Що це і навіщо?

Прогрес гаджетів не стоїть на місці — на щастя для курців теж. Для них придуманий і випускається, правда, не масово, а за індивідуальними замовленнями, портсигар з таймером.

Суть цього пристрою неймовірно проста: міцна коробочка кишенькового формату, що закривається на міцний замок, який в свою чергу підключений до таймера зворотного або прямого відліку часу. Можна виставити інтервал від 10 хвилин до 5 годин. Через виставлене час замок розблокується, можна діставати сигарету.

До цього часу вийняти її з портсигара неможливо, хіба що доведеться його розламати. Саме на недоступності сигарет базується цей спосіб кинути палити. Але ясно, що використовувати його як основний метод досить дивно, тим більше що в більшості випадків отримати бажане можна і не з портсигара.

Є і зовсім просунуті пристрої — ними радують закордонних курців, які можуть у режимі реального часу підраховувати кількість звернень курця до портсигару (поки ще не запущеним таймером), потім аналізувати дані, відсилати їх на сервер компанії-виробника. Тамтешні фахівці за допомогою автоматизованої програми розробляють індивідуальний графік поетапного збільшення періодів між епізодами паління. Згідно з графіком автоматично виставляється час, через яке курець може отримати доступ до вмісту портсигара. При цьому самостійно налаштувати часу він не може.

Варіанти більш прості, з ними тільки-тільки починає знайомитися російський курець, простіше і дешевше. Час, через який портсигар можна відкриття без злому замка встановлюється кидає самостійно, і, звичайно ж, повністю залежить від його доброї волі.

Допомагає такий метод? Кому-то так, комусь ні. Знову ж таки, все залежить від особистісних чинників. Хто подобросовестнее, той регулярно збільшує інтервал, не халтурить, переставляючи час «раніше». Хтось не справляється з бажанням і, награвшись з електронної іграшкою, знову повертається до звичної картонній пачці.

Ціна

Вартість портсигари з таймером різна. Американо-канадська система SmokeSignals коштує приблизно 150 доларів без урахування доставки, повторне підключення до системи коштує 75 доларів, щомісячний платіж — 15 доларів, проте повною мірою скористатися цією системою в Росії поки не надається можливим — доступу до сервера немає, а значить, сенсу купувати пристрій, теж.

Портсигар кустарного виробництва (не найгірший варіант, до речі) може продаватися за ціною від 2500 до 3500 рублів (це докризові ціни). При цьому доведеться сплатити продавцю відправку гаджета поштою плюс почекати два-три тижні, поки портсигар буде готовий.

«Фірмовий» портсигар з таймером від російських виробничих компаній коштує близько 5500 рублів.

Де купити

У магазинах портсигари з таймером не продаються: чи то через не надто великої популярності, то багатьом незрозумілий сенс цього винаходу. Але по запиту «портсигар з таймером» виходить кілька дійсно інформативних посилань на сайти виробників пристрою. Уточнити спосіб замовлення та оплати можна безпосередньо там.

Відгуки

Американська система — та, що з підтримкою через сервер — популярна в країнах Північної Америки. Відгуки про неї найчастіше позитивні, правда, для решти країн даремні.

Ось що кажуть ентузіасти кидання з допомогою портсигари з таймером.

Микита, 26 років, Новосибірськ.

Один прочитав десь в інтернеті про портсигар з таймером і загорівся зробити собі і мені такий же. Зібрав все що потрібно, придумав конструкцію, спорудив. Штука прикольна, але, як на мене, марна. Я весь час грався з нею на 30 хвилин поставлю перерва між курінням, то на дві години. Толку особливого не було — курити-то я не кидав по суті.

Мирон, 32 роки, Волгоград.

Я кидав палити 1,5 роки тому, коли проходив робочу стажування в Канаді. У компанії куріння не віталося, що завдавало шкоди і без того не надто полому гаманцю, і я був просто змушений кинути палити. У мене був такий портсигар, правда, без наворотів і підключення до сервера. Його я використав щоб протриматися без куріння в офісі: вийти за сигаретами там було неможливо, в будівлі, природно, вони ніде не продавалися, стріляти неприємно. Ставив на 6 годин, потім додавав ще 2-3 —тримався через «не можу». Правда, я кидав на «Чампиксе», але портсигар був непоганою підтримкою.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Портсигар в допомогу кидає палити
Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння