Як відомо, у світі проживає близько 1,5 мільярдів курців. Щорічно 5,5 мільйонів чоловік вмирають від хвороб, викликаних курінням. І ця цифра продовжує поступово збільшуватися. Більш того, не варто забувати про фактор впливу пасивного куріння. Так які ж переваги електронної сигарети?

По-перше, курець відчуває як фізичну (звикання до нікотину і постійна потреба в ньому), так і психологічну залежність (ритуал куріння, вдихання диму та багато іншого). На відміну від звичайної сигарети, електронна дозволяє контролювати обидві ці залежності: фізичну – за рахунок використання картриджів з різним вмістом нікотину, психологічну – імітація куріння звичайної сигарети і механізму сосательно-жувальних рухів (заспокійливий, розслаблюючий ефект).

По-друге, відсутність процесу горіння, а отже, в легені потрапляють такі шкідливі складові тютюнового диму як двоокис азоту, синильна кислота, миш’як, свинець, ртуть та інша гидота. Саме вона призводить до смертельних захворювань у курців.

По–третє, електронні сигарети можна курити в громадських місцях та вдома. При цьому ви не труїте оточуючих вас людей, а особливо дітей.

По-четверте, відсутність неприємного запаху з рота і від одягу, т. к. дим, який випускає сигарети – це всього лише водяна пара.

По-п’яте, вам уже не знадобляться запальнички, сірники, попільниці, жувальні гумки та інша атрибутика курця. Це економія особистого бюджету.

По-шосте, токсичні смоли, канцерогени – все це, за запевненням виробників, залишиться позаду. Тепер ви можете палити, не завдаючи шкоди оточуючим вас людям, ні природі. До речі, дійсно, уявіть собі, до чого може призвести погано затушенная сигарета у літньому лісі. Або пожежі у квартирах, які часто виникають з-за того, що курець закурив у ліжку і випадково заснув. Результати трагічні.

Загалом, електронні сигарети рятують курців від необхідності вдихати не самі корисні елементи таблиці Менделєєва. Це один з найбільш оптимальних варіантів для тих, хто хоче кинути палити. Електронні сигарети можуть стати прекрасною альтернативою звичайним сигаретам, і при цьому позбавлені багатьох негативних якостей тютюнової продукції.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння