Лікування нікотинової залежності – серйозний процес, що вимагає комплексного підходу і ретельного підбору препаратів. Одним із засобів, що допомагають позбутися від шкідливої звички, є пластирі.

Зміст статті

 • Переваги пластиру Nano Patch
 • Інструкція
 • Побічні ефекти
 • Протипоказання
 • Аналоги
 • Ціна
 • Купити
 • Відгуки
 • Пластир AS Nano Patch «Антикурение» – сучасний засіб для відмови від куріння, створене, за інформацією виробника, з використанням нанотехнологій.

  Американський варіант назви – Bionic nano patch.

  Він не є засобом нікотинозамісної терапії, так як, на відміну від нікотинових пластирів, не має у своєму складі нікотину. Повністю рослинні компоненти пластиру імітують надходження нікотину в організм, допомагаючи кинути палити не тільки швидко, але і абсолютно безпечно для здоров’я. Пластирі виробляються в США.

  Переваги пластиру Nano Patch

 • Діюча речовина препарату потрапляє в організм постійно і в необхідних дозах, не вимагаючи вашого участі. Автоматична робота пластиру виключає передозування.
 • Активні речовини практично повністю проникають в організм і відмінно засвоюються.
 • Вступ компонентів пластиру через шкіру робить його безпечним для шлунково-кишкового тракту та інших органів, а також зводить практично до нуля ризик алергічної реакції.
 • Пластир викликає відразу до тютюнового диму, що допомагає прискорити процес повної відмови від сигарет.
 • Nano Patch не тільки допоможе позбутися від шкідливої звички, але і зробить благотворний вплив на вашу дихальну систему.
 • Пластир майже не має запаху. Він маленький, дуже тонкий і комфортний у використанні. Використовуючи Nano Patch, вам не доведеться обмежувати себе у водних процедурах – він чудово тримається при попаданні води завдяки водостійкою підкладці.
 • Основною діючою речовиною AS Nano Patch «Антикурение» є рослина Lobelia inflata, що володіє унікальними властивостями. Імітуючи надходження нікотину в організм, Lobelia inflata сприяє планомірному зменшення бажання закурити, зниження абстинентного синдрому, нервозності, дратівливості, неспокою.

  Крім того, екстракти рослини сприяють зміцненню імунітету, підвищенню фізичної витривалості, поліпшення загального фізичного стану, відновлення внутрішньої гармонії.

  Інструкція

  Пластир «Антикурение» простий у використанні. Просто наклейте його на ділянку шкіри, вільний від волосся і не має пошкоджень, і залиште на 24 години. Через добу зніміть пластир і промийте шкіру теплою водою. Приклеїти новий пластир, але використовуйте іншу ділянку шкіри, не кріпіть пластир на одне і те ж місце два дні поспіль.

  У перший тиждень лікування пластир використовують щодня, у інші дні – через день. Рекомендований курс застосування становить 6 місяців. Перші три місяці лікування, наступні три місяці – закріплення результатів.

  Побічні ефекти

  При курінні під час застосування пластиру можлива поява нудоти і запаморочення. При повній відмові від куріння побічні ефекти відсутні.

  Протипоказання

  Пластир не рекомендовано до використання вагітним і годуючим жінкам, дітям до 18 років, а також особам з індивідуальною непереносимістю препарату.

  Аналоги

  Завдяки використанню нанотехнологій і сучасного високоточного обладнання пластирі Nano Patch унікальні і не мають аналогів.

  Ціна

  1500-3000 рублів за упаковку (18 пластирів).

  Купити

  Придбати пластирі Nano Patch можна в інтернет-магазинах російського сегмента.

  Відгуки

  Олена, 40 років.

  Мій стаж куріння – понад 20 років. Більше 10 років тому я вирішила кинути палити – стала помічати, що псується зовнішність, та й здоров’я не радувало. Всі 10 років я безуспішно кидала палити. Кидала і починала знову. Що б я не використовувала для відмови від куріння, з часом я все одно поверталася до сигарети. Це були роки запеклої боротьби з тютюном і собою. Спасибі виробникові пластирів Nano Patch «Антикурение», завдяки яким я нарешті змогла перемогти свою залежність! Пластирі дійсно працюють, допомагаючи пережити відмову від сигарет легко і без мук. Я щаслива!

  Євген, 31 рік.

  Я курив з 16 років, спочатку зрідка, потім все частіше. Дуже скоро я всерйоз пристрастився до нікотину і без сигарет не уявляв свого життя. Рішення зав’язати з’явилося з народженням дитини – я не хотів, щоб донька бачила вічно палить тата. Застосування никотинсодержащих препаратів не давало результату, мене знову тягнуло палити, як тільки закінчувався курс лікування. Виходом стали пластирі Nano Patch, я навіть не очікував від них такого ефекту, спробував заради інтересу. Дивно, але вже після кількох днів застосування я не згадував про сигарети, навіть запах тютюнового диму став викликати нудоту. Я кинув палити за два місяці. Всім рекомендую!

  Відеопрезентація Bionic Nano Patch

  Судячи з презентації, цей продукт один з представників продукту розповсюджуваного за допомогою мережевого маркетингу.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння