Він в своїй книзі пише, що кидають до 90% всіх що звернулися… Я бачив іншу статистику, там приблизно половина кидає, хто прочитав Карра. Він ще каже, що у нього є лікарні, але я в своєму місті нічого такого не знайшов, тому просто скачав книгу в інтернеті і почитав. Ну що сказати… Я кинув палити: ) Я не знаю, він мені допоміг чи ні, але головне, що кинув, а то вже самого починало головоломка з приводу курю.

Як би книга каже, що коли ти кинув цигарку, то через годинку вже-і вважай себе некурящим: ) Ну звучить по дурному, я в курсі. Всі кажуть, що це якась маячня, але коли почитаєш його… Коротше, не марення %) Спочатку не в’їжджаєш, чого він хоче. До половини просто не дорубаешь, а потім прикольно: ) Я все читав і думав, ну коли останню сигарету покурити? Тобто коли вже подіє? Він і сам пише, що ти можеш палити, поки читаєш, ну я і курив парочку… А як прочитав… Немає! Десь посередині я і перестав курити. Я повільно читаю, тому до середини добрався через пару днів. Хоча там і книга зовсім маленька була…

Страх не дає тобі кинути палити цигарку. Я це зрозумів, коли подумав про себе… Ну от реально: начальник якщо напряг, я відразу за куриво. Якщо там посварився з своєю подругою, то теж палити. Ну ти як би знімаєш стрес виходить. Це типу тростини, без якої складно. А ти просто повинен подумати, що ти і так некисло крут %) Ну і без тростинки далі жити.

Воно круто і легко, коли кидаєш. Зараз дим сигаретний ненавиджу і якщо в кафешці бачу курців, я туди не заходжу. Реально хочеться допомогти всім, хто хоче кинути… Мені здається, що це саме головне захотіти. Тому що коли не хочеш, нічого не кинеш, хоч ти сім разів цю книжку прочитай.

Я бачив в продажі її, але не купував. В інтернеті її багато де є, просто в яндекс забийте типу «як кинути палити» або алан карр, щось таке і посилань буде багато.

Усе%)

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Аллен Карр
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Помер Аллен Карр

  29.11.2006

 • Легкий спосіб кинути палити

  06.09.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008