Я почала курити, навчаючись у коледжі, 4 роки тому(ого, стільки часу вже пройшло!), але тоді я швидше балувалася, навіть не в затяжку курила. Все почалося восени 2007-го. Коли з’явилася весела дружна компанія. в якій всі курили. У перший же вечір, коли ми всі відтягувалися по повній… музика, спиртне і сигарети. І цю ніч я досі пам’ятаю, тоді я, непомітно, викурила пачку сигарет. І пішло-поїхало.

Без сигарет вже було неможливо. Кожен ранок починався з сигарети, вечір закінчувався нею ж, ніч теж була скрашена її…Потім була депресія. Стан, коли нічого не потрібно і світ втрачаєте свої фарби, що не хочеться жити, навіть дихати. Хочеться вбити біль всередині. І лише сигарета — єдиний засіб. що тебе рятує. І так я жила близько місяця — протягом вечора — кава без цукру і сигарети, одна за одною…

Взимку 2008 — го стало краще, Жити ніби як захотілося. Курити я стала менше, але зупинитися поки не могла… Дуже часто виникало бажання кинути палити. Я могла купити кілька пачок і, вживши одну, залишити інші де-небудь …. у під’їзді, на лавочці.. Через кілька годин бажання покурити змушувало йти в магазин за новою пачкою… Я могла не палити день, тиждень, але не більше. Так пройшов рік. І ось.

З початку цього року, остаточно прийшло усвідомлення кинути… Одного разу. гуляючи по місту, я раптом зрозуміла, що я не така. тобто немає під бажання палити. Адже Я раніше не курила, в. зараз не хочу! З квітня цього року я вже остаточно вирішила кинути. Але зробити це мені вдалося на початку цього місяця. Числа з 11-го я не курю. А допоміг випадок. Коли вийшовши з кафе, я просто забула Kent і запальничку. І не стала купувати нову пачку. Ось так я і зробила новий, Перший крок до життя без залежності.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Сила волі
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008