Ми намагаємося правильно харчуватися, ходити в басейн і тренажерний зал, всіляко піклуватися про своє здоров’я. Часто не надаючи значення тих простих речей, які можна було б не робити, і цим принести набагато більше користі власного організму. Паління – звичка, здавалося б, нешкідлива, але так важко від неї позбутися, особливо в ритмі сучасного життя.

А адже необразливість куріння – удавана. У димі звичайної сигарети міститься 4 тисячі хімічних компонентів, серед яких 50 є канцерогенними. Дослідження показують, що навіть серед кішок і собак, живуть в одному будинку з курцем, смертність помітно вище, що ж говорити про самих любителів подиміти?

Всесвітня асоціація легеневих захворювань стверджує, що настав час піднімати тривогу: кожен рік у світі 5 мільйонів чоловік помирає від захворювань, пов’язаних з курінням.

Для порівняння: смертність від туберкульозу становить усього лише 3 мільйони. Ті самі канцерогени, що містяться в димі, є причиною раку легень, гортані та інших серйозних захворювань, не кажучи навіть про ураження серцево-судинної системи, про вплив паління на шкіру та внутрішні органи.

Представники асоціації вважають, що до 2030р. кількість смертей внаслідок куріння збільшиться в два рази. При цьому приріст смертності відбудеться за рахунок країн: Ємену, Камбоджі, Китаю. У той же час у розвинених країнах рівень продажу тютюнової продукції знижується рік від року.

В Європі і в Америці палити вже давно не в моді. Багато розвинені країни світу ввели сувору заборону на куріння в громадських місцях. Нещодавно це зробив Ізраїль, трохи раніше — Великобританія, США, Італія, Іспанія, Франція, Словенія та ще кілька країн. В Росії такого закону поки немає, але спостерігається тенденція до зменшення кількості курців. Приєднуйтесь!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Модне куріння
Матеріали по темі


  • Мода на куріння пройшла: Головний тренд – здоров’я

    25.06.2008

  • Міфи про куріння

    24.09.2018