Як вже згадувалося в одній з статей, це висловлювання сягає своїм корінням аж до кінця XIX століття – часу початку руху суфражисток, а в подальшому і феміністок. Сподіваюся не варто пояснювати що це за рух. У них були своєрідні способи відстоювати свої права у світі, що належить чоловікам. Це і початок носіння штанів, робота в політичній сфері та інше. Вони почали переманювати все без розбору, в тому числі і не найкраще.

За останні 5 років в суспільстві намітилася тенденція ведення ЗСЖ і тому куріння у сучасного покоління вже не вважається показником крутизни та самостійності. Зараз все навпаки, якщо ти не маєш шкідливих звичок і займаєшся спортом, то ти крутий.

Частина прекрасної статі хоча б раз приміряла на себе кіношний образ жінки вамп. А він є не повним без тонкої сигарети в довгому мундштуці.

Деякі стверджують, що куріння допомагає знайти спільну мову з людьми. Але це не зовсім так: не з усіма людьми, а тільки з курцями. При налагодженні контактів з некурящими, ця шкідлива звичка може тільки зашкодити. Неприємний запах з рота, від одягу, волосся, необхідність час від часу йти, щоб покурить або, тим більше, звичка диміти в присутності некурців – все це ні крапельки не додає тобі привабливості. При вивченні питання свідомого прилучення до куріння, близько 25% жінок вважають. Що паління допомагає їм у створенні іміджу сучасної жінки.

Одним словом, сигарета аж ніяк не є самим модним елементом іміджу сучасної жінки. І якщо ти вирішила додати в свій образ родзинку, то нехай це буде не висушена родзинка тютюнових виробів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Як я кинула курити і що з цього вийшло

  29.08.2009

 • Вплив паління на шкіру й фігуру

  28.09.2009

 • Про шкоду паління для організму жінки

  28.09.2009

 • Майбутнім мамам варто задуматися про здоров’я дитини

  04.10.2009

 • Названі нові причини безпліддя

  23.10.2009