Експеримент — кидаю палити: відчуття 1 день все що пов’язане з курінням наводить на думку — а чи не покурити? Прибрав з очей геть, що нагадує про сигарети: попільнички, запальнички і т. д. і т. п.. Після обіду перший раз згадав — чогось не вистачає — покурити — пішов погуляв на повітрі, на природі (є де дихати). Відійшло, але відчуття залишилося чогось не зробленого.

Кидаю від того, що сам вирішив — це заважає нормального життя, куріння не допомагає в принципі, а перетворилося в нав’язливе потяг, від якого нічого не змінюється, як би не говорили ті кого, воно, нібито, розслабляє, відволікає, заспокоює.

Стає зараз прикро за тих хто курить через самовираженні в компаніях (наслідування), за покликом своїх друзів і т. п.. Нічого не змінюється, раніше починали точно так само Дівчата палити стали помітніше більше, втім, і старіти вони з-за цього пізніше не стали. Розплачуються своїм здоров’ям вже з 12-14 років. З віком приходить розуміння, адже бесполезнейшая звичка стягуюча здоров’я, поставила на коліна залежності половину людства (не вважаю пасивне куріння і ще не народжених дітей) Мені до 35років пояснити дітлахам 16-20 про шкоду куріння дуже складно.

По-приколюються хіба що, а коли вранці – друге дію після відкриття очей -ранкова доза нікотину, кашель і легкий тиск на потилицю, стає ясно, як божий день, не треба мені цього, не допомагає мені чергова сигаретка, а тільки сприяє втраті часу,зміцненню страшної звички, і звичайно ж зменшенню життєвого циклу. Пишу і кидаю в останній раз, тк кидав в юності, 25, 28 – з різною тривалістю утримання.

Зараз чітко поставив мету перед собою — необхідність позбутися згубної ХВОРОБИ (це хвороблива залежність) Вечір палити тягне, по ящику показ сигарети в зубах, викликає свербіж і злість Перемикаю канал Анімал планет дивлюся життя тварин, з них ніхто не курить. Розслабляє сходив тут же печеньеце з чайкомс поїв, попив -відлягло найскладніша перший тиждень (по собі знаю) перші 3 дні взагалі попа, якщо чесно.Обмежив всі зустрічі з курцями друзями, товаришами, подругами. Спецом вибрав четвер – так вийшло, що до понеділка всі зустрічі скасував, на роботу не треба. Приділю максимум концентрації собі коханому: -)

P. S. це було рівно рік тому Не курю і радію життю!!!! (крапля дьогтю — іноді страшний звір то і справа шевельнеться, даючи зрозуміти: «Ей, я не помер, я всього лише прикрив очі в очікуванні…. «

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Сила волі
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008