Заявляю, що курси за методом Шичка необхідно проводити благодійно і безкоштовно. Це нам заповідав автор методу, кандидат біологічних наук Р. А. Шичко. Посилатися на те, що результат проведеного курсу буде негативним — те ж саме, що тикати в небо пальцем, виправдовувати свою спрагу до фінансових потоків, скептично шукаючи можливості збагатитися за рахунок людей скривджених і знедолених самою долею.

Подивіться в якому стані перебувати Росія і її народ, і тільки тоді можете дати мені відповідь, хоча я сам знаю, що ви мені напишете або відповісте — маю досвід проведення курсів за даною методикою більше 13 років.

Практика ведення безкоштовних курсів (неоплачених членами групи) є в 2004 і 2005 роках (вигравши грант на проведення груп, провів дві групи в рамках проекту профілактики наркотизації у Нижньокамському муніципальному районі). Результати прекрасні: багато члени цих груп ведуть тверезий і некурящий спосіб життя. Навіть робив дослідницьку роботу по даній темі, з усіма витікаючими критеріями та кореляціями.

Геннадій Андрійович Шичко проводив заняття з групою абсолютно безкоштовно. У групі займалося різну кількість людей, і група проводилася від 2 до 15 днів, при цьому результати були дуже хороші. Вчений постійно робив аналіз ведення курсу, удосконалював систему, впроваджував психолого-педагогічні, соціальні, медичні підходи на основі своєї монографії «Друга сигнальна система», далі авторефераті «Розробка індивідуального психофізіологічного підходу до позбавлення від алкоголізму», більш цілісно і системно перетворював метод, який згодом, після смерті отримав його ім’я.

Від індивідуальної до групової роботи з соратниками практикувалася світоглядна система, всебічно структурувалася і «шліфувалася». Але немає підтвердження того, що Геннадій Андрійович навіть побічно говорив про фінансування курсів і взагалі про плату за навчання з членів групи. Метод був безкоштовний і благодійний.

Платними курси стали після смерті Геннадія Андрійовича. Плата була досить серйозна, щоб пройти курс (особливо по відношенню до мінімальної заробітної плати). У підсумку курси перетворилися у свого роду бізнес, інакше й не назвати.

В кінці 80-х років минулого століття викладачі, роз’їжджаючи по містах Радянського Союзу, збирали великі групи по 100 – 200 чоловік, тим самим «збивали» собі пристойний стан. Це тривало не дуже довго, з часом набір груп з позбавлення від шкідливих звичок став проблематичний, дуже багато викладачі відійшли від методу, перейшли на кодування, блокування, гіпноз, тобто лише те, що давало заробити грошики.

У рух непитущих залишилися люди, для яких даний метод не був джерел доходу, а джерелом інформації і істинного спасіння та звільнення від шкідливих звичок.

На наступному етапі застосування методу Шичко стало використовуватися в корекції зору, ваги і фігури, при цьому методика вже побічно звільняла людей від пияцтва, алкоголізму та тютюнопаління, так як людина, зацікавлений у перерахованих вище методики, отримував тверезницькі знання та уміння, при цьому другорядне ставав тверезомислячим. Однак це дало можливість працювати з культурнопитейщиками і залучати в тверезницький рух людей, у яких не було залежності (як вони вважали самі).

Так, дійсно методом Шичка можливо викорінити всілякі вади, і шкідливі звички, навіть захворювання, аж до онкологічних (доброякісних і раку), змінити колір очей, навіть виростити зуби в старості (є і такий випадок у практиці фахівців).

Однак державна науково-медична середовище методом Шичка ставитися однобоко, або взагалі не хочуть застосовувати диво-метод у державних наукових структурах як високоефективний науково-аналітичний, психолог-педагогічний, соціальний метод позбавлення 21 століття.

З чим це пов’язано, чому «еліта» не визнає метод?

А це безпосередньо пов’язано з фактологічним підходом в нашій системі освіти, медицини і науки. Всьому виною корупція та політична короткозорість більшості керівників (господарів портфелів і кабінетів), більшість горе кандидатів і докторів наук підтримують теорію культурного пиття, скептично і аморально налаштовані проти свого народу, вони як теоретично, так практично не розбираються в питаннях собріології (наука про тверезість), вдруге багато з них мають алкогольно-тютюновий бізнес, частина йде на поводу у алкогольно-тютюново-наркотичної мафії (як говориться куплені з «потрохами»), у результаті відбувається кругообіг брехні по відношенню до алкоголю і тютюну. Навіть зауважу, остання антиалкогольна концепція уряду Росії до 2020 року – відмазка, бюрократичний калейдоскоп. Абсолютно «сира» розробка концепції ігнорує освітньо-виховну систему роботи з дітьми та молоддю, обмежується на скорочення вживання алкоголю населенням у два рази. Хтось постарався зробити все можливе, щоб рух уперед був зовсім малим, активно пособничая «Планом Алена Даллеса по знищенню Росії – СРСР».

Даючи істинну інформацію, дорогі керівники курсів за методом Шичка, благодійно (безкоштовно), ми врятуємо Росію, піднімемо тверезницький рух, врятуємо дітей і молодь, продовжимо життя дорослим людям, відсунемо передчасну смерть літнім.

На сьогоднішній день становище в країні зобов’язує кожного керівника курсів за методом Шичка опанувати також знаннями Концепції громадської безпеки (не треба плутати з концепцією національної безпеки уряду) і досить загальної теорії управління людством. Всі ці знання, які є надбання російської та інших корінних народів Росії, повинні бути доступні всім і абсолютно безкоштовно доводитися до кожного громадянина. Знання – Влада! Воно першочергово підніме тверезницький рух, який об’єднає всі дрібні і великі організації в єдиний цілеспрямований вектор руху. Нам нічого ділити між собою – тверезим розсудливим людям. Методологічний або світоглядний пріоритет у свою чергу формує людину в людині.

Громадська організація «Нижньокамський Оптималіст» на останньому громадським раді (кінець грудня 2009 року) прийняла рішення: взяти направлення на проведення благодійних (безкоштовних) курсів з позбавлення від шкідливих звичок за методом Шичка. Перша група в новому 2010 році було проведено з 10 по 22 січня. 10 осіб пройшли заняття, в основному це люди середнього віку. Випуск групи показав, що важливою ланкою досягнення позитивного результату є відвідування курсів без пропусків, щоденне написання спеціальних щоденників, виконання домашніх завдань. Відбувається згуртування групи в єдиний цілісний організм на весь термін навчання (спілкування, переживання, досягнення окремих членів групи…).

Важливо відзначити шестимісячне відвідування клубу після проведеного курсу і залучення (випускником) в наступні курси близького оточення курсанта.

Хочу зазначити, що чергова група (друга за рахунком в цьому році) розпочне роботу 25 січня, вона і наступні групи (безсумнівно, благодійно) стане доброю традицією і підмогою у благородній діяльності нашої організації.

Поспішаймо робити добро всім і кожному! Допомагати вибиратися з алкогольного та тютюнового полону. Хто ж, крім нас, непитущих-оптималистов, стане займатися цим?

Так що, керівники курсів, вслухайтеся в слова мої, та давайте діяти, як у воєнний час, тому що зараз час найстрашнішої інформаційної війни. Гинуть наші брати і сестри, батьки і матері, діти і онуки. Метод в наших руках, і діяти нам треба не зволікаючи!

Випуск групи в клубі «Нижньокамський Оптималіст»

Президент громадської організації тверезого і здорового способу життя «Нижньокамський Оптималіст», керівник курсів за методом Р. А. Шичко.

«Кожен вибирає для себе…» — це слова з одного чудового вірша. Прочитавши цю статтю, кожна людина, в тому числі керівник курсів за методом Р. А. Шичко, повинен вибрати сам, як йому діяти. Має визначитися, що для нього важливіше: гроші чи порятунок власного народу, в тому числі своїх власних нащадків.

Безперечно, якщо людина, як кажуть, з головою поринув у громадську роботу й саме його існування безпосередньо залежить від неї, то в даному випадку буде важко відмовитися від стягування оплати за проведені курси. Принаймні, відмовитися відразу. Але замислитися над цим стоїть. І ось чому.

Не секрет, що саме з-за того, що наші соратники ведуть свою діяльність на платній основі, злі і не дуже мови з певних пір охрестили наше Тверезе Рух комерційним. Чого гріха таїти, є й такі люди, які взявши на озброєння той же метод Шичко, тепер спокійнісінько заробляють собі на життя (і непогано заробляють!), при цьому повністю відійшовши від нашої основної задачі – протверезіння народу. Для них це тепер абсолютно не вигідно, оскільки тверезе суспільство – це відсутність ринку послуг. Я вже не кажу про те, що такі люди навіть фінансово не допомагають Тверезого Руху, хоча всім, що вони мають у житті, вони зобов’язані саме цього Руху.

Ну, да ладно, Бог їм суддя. Проте саме із-за таких людей наших соратників все частіше і частіше називають комерсантами, що роблять бізнес на тверезості». Звідси – страждає вся справа, в тому числі подання про нас в нашому народі. Чи Не тому ми ніяк не можемо не тільки досягти, але навіть скільки-небудь помітно наблизитися до своєї головної мети – протверезіння всього суспільства, а не окремих людей? Якщо не вважати, що рік тому був запущений Проект «Спільна справа», завдяки якому, безумовно, є певні зрушення, то більше нам поки що похвалитися нічим. Робота, звичайно, йде, але це все більше тактичні кроки. Стратегічно ми не діємо. Та й кожен копає в своєму городі, а щоб взяти і скинутися всім трактор з плугом та зорати всім всі їхні ділянки відразу – такого як не було, так і немає.

Я сам особисто курси за методом Р. А. Шичко не веду в силу ряду причин, однією з яких є повна занятість за іншими напрямами нашої роботи. Одним з напрямків є читання лекцій і проведення уроків у навчальних та інших закладах нашого міста, причому як дітям та молоді, так і їх батькам. Як мінімум раз на день, крім неділі (поки). Зізнаюся, один раз я взяв оплату в 250 рублів за проведений двогодинний урок перед викладачами одного міського училища, які далі будуть вже читати цей матеріал своїм учням. Це був, так би мовити, навчальний семінар. І було це всього лише раз, але відчуття було таке, ніби я вкрав ці гроші… Одним словом, я спробував себе в ролі оплачуваної викладача і зрозумів – зараз не час і не місце брати зі своїх співгромадян гроші за їх спасіння. Так, мої доходи в сучасних умовах (фактично – воєнний час) дуже сильно знизилися. Ми виживаємо, як і абсолютна більшість наших людей. Так, на цих лекціях і уроках можна заробляти якісь гроші, тим більше що попит на них став просто величезний (запрошують багато і часто, навіть не встигаємо скрізь). Так, можна знайти виправдання, що заробіток невеликий, що я витрачаю свій час і гроші на проїзд до місця проведення уроків і т. д., а тут якась підмога в грошах. Перед іншими можна виправдатися, а перед собою?..

Не в грошах щастя. Я вирішив, що як і раніше, так і надалі буду вести свою громадську роботу даром. Але це я вирішив. Кожен з вас, шановні соратники, це питання для себе повинен вирішити сам? Всі люди різні, у всіх різні життєві умови і т. д.

Єдине, що хочу сказати, коли ти віддаєш щось задарма, то ставлення і до тебе, до твоєї організації, і в цілому до всього нашого Тверезого Руху, стає доброзичливим, люди з великим розумінням ставляться до твоїх слів і справ. Саме таким чином у народу виникає більше довіри до Тверезої Росії. В цьому випадку люди по-іншому починають сприймати і нас, і себе самих, і навколишнє всіх нас дійсність. Люди починають замислюватися, а задумавшись – починає тверезіти, бо як протверезіти є від чого, достатньо лише уважно подивитися навколо.

Люди починають тверезіти – чи не це і є мета нашого Тверезого Руху? І саме наше безкорыстное участь у їхній долі (про що вони зрозуміють лише потім) допомагає їм набагато ефективніше, ніж наші «платні послуги з протверезіння».

Бізнес – це бізнес. А допомога – це допомога. Що вибере кожен – вирішувати лише йому самому.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння