Трав’яні сигарети під торговою маркою Nirdosh (Нирдош), вільні від нікотину, виробляються в Індії компанією Maans Nirdosh. Розробник Н.М. Бхавсаара стверджує, що витратив близько трьох десятиліть на створення унікальної рецептури цих сигарет. В основі лежить давньоіндійська лікувальна практика Аюрведа, однією з найбільш цінних ідей якої є оволодіння станом власного здоров’я і звичками.

Аюрведа говорить про те, що треба не кидати палити, а переконати організм цього не робити. Один із способів переконання – безнікотинові сигарети. Особливого задоволення не буде, але і напруги курця, що кинув палити, теж не виникне.

Смак

За відгуками покупців, сигарети «Нирдош» відрізняються чудовим м’яким смаком і дуже приємним запахом. Склад «Nirdosh» складається з лакричника, куркуми, гвоздики, кориці, яглиці, калгану, листочків тенді, базиліка – одне перерахування цих традиційних східних трав викликає в пам’яті типово «індійські» асоціації. Цікаво те, що замість сигаретного паперу для «одежинки» тютюнового виробу використовується лист евкаліпта.

Склад цигарок

Сигарета «Нирдош» цілком натуральна, з цілющих листочків і трав, виконується вручну. У пачки, в яку поміщається 10 маленьких сигарок, цікавий, привабливий дизайн – вона дуже світла, майже біла, з золотистим написом. Найкращий Nirdosh можна купити в східних крамницях, наявних у будь-якому великому місті і в інтернет-магазинах. На ринку зустрічаються навіть підробки «Нирдоша» – що говорить про їх популярності і затребуваності.

Показання до використання

Сигарети «Нирдош» впливають на стан легенів, бронхів, очищаючи їх — особливо у курців зі стажем. Природно, полегшується дихання, приходить в норму кровообіг. Сигарети лікують запори, метеоризмы, позитивно впливають на стан шлунка. Виробники стверджують, що звичка до паління звичайних тютюнових сигарет з переходом на «Нирдош» поступово зникає. Навіть починаючому курцеві «Нирдоша» вдається знизити споживання тютюнових сигарет вдвічі.

Як палити?

Як і майже всі трав’яні сигарети, Nirdosh не варто курити постійно, а слід затягуватися ними тоді, коли не закурити вже неможливо. Це теж в дусі Аюрведи, якою керувався розробник. Іноді курцеві потрібно посилати свого організму усвідомлені знаки про те, що він кидає палити – не брати сигарету кілька годин або днів.

Противопокозания

Сигарети Нирдош не курять під час вагітності – в цьому положенні взагалі нічого не курять.

Ціна пачки Nirdosh в інтернет-магазинах 40-50 рублів.

Відео-огляд сигарет “Нирдош”

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Трав’яні сигарети
Нирдош
Матеріали по темі


  • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

    05.12.2008

  • Сигарети без нікотину

    22.08.2010

  • Сигарети від куріння

    17.09.2014