Для позбавлення від негативної звички і при активному прагненні відмовитися від сигарет ефективну допомогу надають різні фармацевтичні засоби, дії яких полягають у способі заміщення нікотину і поступове його виведення з організму.

Для цих цілей використовуються нікотинові пластирі, такі як Никотролл (Nicotrol), які забезпечують проникнення нікотину через пори шкіри в кров організму. Постійний прийом протягом усього курсу лікування у більшості випадків протікає без ознак абстиненції.

Фармакологічна дія

Нікотиновий пластир Никотролл містить певну дозу нікотину. При його регулярному застосуванні протягом призначеного курсу значно знижується прояв синдрому відміни (абстиненція). При цьому зменшується фізіологічна та психологічна залежність від нікотину. Дія пластиру подібно до нікотину, який надходить до організму при палінні сигарети. Застосування його згідно інструкції призводить в результаті до відвикання від куріння.

Форма випуску

Никотролл (Nicotrol) є одним з видів продукції відвикання від тютюнопаління і випускається у вигляді пластиру, до складу якого входить нікотин, що міститься в активної його частини. При наклеюванні на тіло, відбувається всмоктування нікотину через пори шкіри.

Свідчення

Пластир Никотролл призначається при лікуванні нікотинової залежності для поступового або різкого відмови від тютюнопаління. Застосовується також для зниження наслідків абстиненції, які проявляються у вигляді дратівливості, депресії, запаморочення та інших негативних наслідків при відмові від куріння.

Спосіб застосування та дози

При використанні пластиру необхідний обов’язковий відмова від куріння сигарет. Застосовують нікотинові пластирі шляхом їх наклеювання на ділянки шкіри, де відсутній волосяний покрив. Використовувати їх необхідно раз на добу, при цьому кожен раз змінюючи місця.

В залежності від кількості викурених сигарет призначається дозування. При курінні до 20 сигарет на добу слід застосовувати лікування наступним чином: у перші 4 тижні використовують 21 міліграм в добу, наступні 2 тижні – 14 міліграм в добу, підсумкові 2 тижні – 7 міліграм в добу. При цьому відсутня необхідність суворого додержання графіка. Дія пластиру коливається від 20 до 24 години.

Протипоказання

Протипоказанням для використання нікотинового пластиру є захворювання серця, такі як аритмія, ішемічна хвороба серця, стенокардія і для тих, хто переніс інфаркт. Не рекомендується використовувати пластир вагітним жінкам, що в результаті може привести до народження дитини з недостатньою вагою. Невідомо дія пластиру при його використання особами, молодше 18 років. Страждаючим алергічними захворюваннями також не рекомендується застосування Никотролла. В індивідуальних випадках необхідна консультація лікаря.

Побічні ефекти

При використанні нікотинового пластиру може з’явиться шкірний висип, яка можливо є реакцією організму на нікотин або сам пластир. При різних неприємних відчуттях пластир необхідно перемістити на інше місце, а також використовувати спеціальний гель. При застосуванні нікотинового пластиру Никотролла може бути порушення сну. У цьому випадку пластир необхідно видалити з тіла після 20.00 годин.

Особливі вказівки

Нікотин-замінює терапія у вигляді нікотинового пластиру Никотролл безпечна для організму в тому випадку, якщо її правильно застосовувати. Никотролл, в порівнянні з процесом куріння сигарети, менш шкідливий. Містять в тютюні токсичні хімікати, в тому числі одноокись вуглецю та смоли, що згубно і руйнівно діють на організм. Никотролл – саме той препарат для того, хто рішуче має намір кинути палити.

Відгуки

По багатьом відкликання фахівців і тих, хто відмовився від сигарет з допомогою Никотролла, це ефективний і безпечний засіб у боротьбі з нікотиновою залежністю.

Ціни

Нікотинові пластирі Никотролл можна придбати через інтернет-магазин. Їх ціна коливається від 30 до 50 доларів США і залежить від кількості пластирів в упаковці.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Препарати нікотинозамісної терапії
Матеріали по темі


 • Жувальні гумки Нікоретте®

  07.09.2016

 • Інгалятор Нікоретте®

  09.09.2016

 • Никотинелл – жувальні пастилки

  05.12.2008

 • Никвитин (Niquitin)

  04.09.2011

 • Никомель

  09.12.2011

 • Група препаратів Никотинелл (Nicotinell)

  28.05.2012