В якому випадку варто скористатися нікотиновими пастилками? Якщо вам нелегко відразу і повністю відмовитися від куріння, ви можете поступово знижувати кількість сигарет, замінюючи їх пастилками. «Никотинелл» також допоможе впоратися з никотиновым голодом у закритому приміщенні або в салоні літака. Основна зручність полягає в тому, що немає ніяких жорстких схем: використовуйте «Никотинелл» у міру потреби.

«Никотинелл» випускається разнодозированно. Пастилки з 2 мг нікотину підійдуть тим, хто викурює до пачки в день; 4 мг – тим, хто викурює більше однієї пачки. Після того, як ви визначилися з дозуванням, освоюйте техніку жування. Жувати нікотинову гумку потрібно до відчуття гіркоти і поколювання в роті. Потім деякий час (2-3 хвилини) просто тримайте її під язиком або за щокою, поки присмак не пройде. І так по черзі: то жуєте, то тримайте в роті — протягом приблизно півгодини. Цей спосіб використовується для того, щоб нікотин всмоктується в кров маленькими порціями тривалий час. В середньому за один день йде 10 пастилок.

Пастилки «Никотинелл» відмінно знімають неприємні симптоми, які переслідують кидає курця: дратівливість, поганий настрій, підвищення апетиту, бажання закурити. Через 2-3 місяці починайте повільно зменшувати кількість пастилок, поки повністю не відмовитеся від препарату. Зазвичай весь курс відвикання від куріння за допомогою «Никотинелл» займає 4-5 місяців.

З недоліків використання жувальних пастилок «Никотинелл» можна назвати роздратування мови і біль у жувальних м’язах – при дуже ретельному жуванні. Крім того, вживання гумки може викликати загострення гастриту. Цю лікарську форму не можна застосовувати людям з зубними протезами.

Переваги нікотинових жуйок «Никотинелл» – велика кількість свідчень можна і кинути палити, і знизити кількість викурених сигарет, і на час відмовитися від куріння. Мабуть, з цієї причини нікотинові пастилки на сьогоднішній день – один з найпопулярніших методів відмови від куріння.

На сьогоднішній день пастилки «Никотинелл» не зареєстровані в Росії. Купити їх можна в США або Європі за ціною приблизно 10 доларів за упаковку (24 штуки). У Росії представлені інші нікотинові пастилки – «Нікоретте», повний аналог «Никотинелл». Частіше їх називають жувальними гумками. «Нікоретте» можна придбати практично в кожній аптеці: пачка з 30-ю гумками обійдеться в 200-250 крб.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Никотинелл
Препарати нікотинозамісної терапії
Матеріали по темі


 • Жувальні гумки Нікоретте®

  07.09.2016

 • Інгалятор Нікоретте®

  09.09.2016

 • Пластирі від куріння (Нікотинові пластирі)

  16.08.2016

 • Никвитин (Niquitin)

  04.09.2011

 • Никомель

  09.12.2011

 • Група препаратів Никотинелл (Nicotinell)

  28.05.2012