Фармацевтичні засоби, що допомагають позбавитися від шкідливої звички, представлені на лікарському ринку в широкому асортименті. Споживачеві доступні різноманітні види і форми «панацей» — в залежності від його анамнезу і пристрастей. Пластирі, таблетки, пастилки і фитосборы – на будь-який смак і гаманець.

Карамель «Никомель», що випускається відомою гомеопатичної фірмою «Матерія медика», є ще однією демонстрацією нетривіального підходу. Безрецептурний відпуск, повна відсутність протипоказань і побічних ефектів – безсумнівно, є плюсом гомеопатичних препаратів в цілому, і «Никомель» не є винятком.

Склад «Никомель»

«Никомель» є комплексоном – свого роду «збірною солянкою» з популярних гомеопатичних монопрепаратів. До її складу входять Циміцифуга С24, Табакум С50, Нукс воміка С30, стафизагрия С30. В даному випадку код «Счисло» означає потенцію –науковий ступінь концентрації речовини (точніше, його розведення). С50 означає, що вихідна речовина було 50 разів було послідовно піддано розведення у розчині, що перевищує його власний обсяг в 100 разів, в результаті чого навіть хімічний аналіз в сучасній лабораторії не може виявити в отриманому розчині і слідів діючої речовини.

Циміцифуга – лікарська рослина, чия назва не по-латині звучить не настільки приємно: клопогон смердючий. У медичних цілях використовується кореневища, багаті ефірними маслами, танінами, изофлавонами і глікозидами, що володіють седативним (заспокійливим) і релаксуючим ефектом. Табакум – це тютюн, у повній відповідності з гомеопатичними принципами «лікувати подібне подібним» доданий в засіб від куріння. Нукс воміка – популярний в гомеопатії засіб для психотипів, схильним до поганим звичкам (ще один принцип гомеопатії – «лікувати не хворобу, а хворого», виходячи з його особистісних особливостей). Назва, милозвучне по-латині, знову дивує в російському варіанті: нукс воміка – це чилибуха, або блювотний горіх, насіння якої містять сильну отруту стрихнін. Стафизагрия – препарат на основі дельфініума (він же живокіст, гнидник або вошивий корінь), ще одне багате отруйними алкалоїдами рослина.

Застосування та дозування «Никомель»

«Никомель» можна застосовувати з самого початку абстинентного синдрому ( «ломки») до 8 разів на добу. При сильнішому бажання палити потрібно взяти карамельку і розсмоктати. Даних про ефективність препарату не існує, цілком імовірно, що його дія ґрунтується на так званому «плацебо» — з таким же успіхом можна лікуватися барбарисками. Зате і побічних ефектів від «Никомель» не зазначається, так само як небажаних явищ передозування, характерних для никотинсодержащих препаратів від куріння.

Вартість «Никомель» в російських аптеках 120-130 руб.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Никомель
Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння