Тим, хто вирішив відмовитися від сигарет і позбавитися від нікотинової залежності, допоможе нікотин-замінює терапія, яка не рекомендується вагітним і тим, хто страждає захворюванням серця. Однією з такої заміни є нікотиновий пластир Никодерм (NicoDerm).

Фармакологічна дія

Антинікотиновий пластир Никодерм в своєму складі містить певну кількість нікотину і відноситься до лікарських засобів. Після наклеювання на ділянку шкіри, він починає діяти, заповнюючи вміст нікотину в організмі. При цьому шкідливий нікотин надходить в організм вже не через сигарету, а через наклейку на шкірі.

Застосовуваний никотиносодержащий пластир Никодерм значно знижує фізичну і психологічну залежність від нікотину. При використанні пластиру відбувається всмоктування нікотину через шкіру, що призводить до стабільного появи концентрації його в крові організму.

Форма випуску

Нікотин-замінює терапія Никодерм випускається у формі спеціального пластиру, який забезпечує проникнення нікотину в організм через шкіру в достатньому обсязі. Нікотин, який міститься в пластирі, знаходиться на поверхні його активної частини.

Свідчення

Антинікотиновий пластир Никодерм застосовується, як спосіб заміщення нікотину і поступового його виведення з організму. Може застосовуватися не тільки для поетапного відвикання, але і при різкій відмові від сигарет.

Спосіб застосування та дози

Пластир Никодерм щодоби розміщують на шкірі, використовуючи кожен раз нову ділянку. Необхідно використовувати місця, не покриті волосяним покривом, між талією і шиєю. Для тих, хто викурював більше десяти сигарет на добу, наводиться наступна дозування: перші чотири тижні застосовувати по 21 мг раз на добу, протягом наступних двох тижнів використовувати по 14 мг на добу, в останні 2 тижні застосовувати по 7 мг на добу. Дія нікотинового пластиру відбувається протягом від 18 від 24 годин.

Протипоказання

Застосування антиникотинового пластиру не рекомендується вагітним жінкам і тим, кіт страждає захворюванням серця. Використання Никодерма під час виношування плоду, що може привести до народження дитини з недостатньою вагою. При таких захворюваннях серця, як стенокардія, аритмія, ішемічна хвороба серця необхідна попередня консультація у лікаря перед застосуванням нікотин-відповідної терапії. Не рекомендується використання пластиру для осіб, молодше 18 років, так як тестування ліки проведено тільки на дорослих. Побічний ефект в цьому випадку невідомий.

Побічні ефекти

При використанні антиникотинового пластиру можуть виникнути побічні явища у вигляді шкірного висипу або неприємних відчуттів в області його застосування. Людям, страждаючим алергією або мають чутливу шкіру, не рекомендується застосовувати Никодерм. При неприємних відчуттях необхідно перемістити пластир на іншу ділянку тіла або скористатися антигістамінним кремом, який можна придбати в аптеці без рецепта.

При використанні пластиру може виникнути порушення сну, в цьому випадку його необхідно знімати після восьми годин вечора.

Особливі вказівки

Використання пластиру Никодерм надає можливість позбавитися від нікотинової залежності при особистому бажанні пацієнта. Ефект досягається в разі його правильного використання протягом усього курсу лікування. При використанні будь-яких лікарських препаратів необхідна попередня консультація фахівця перед застосуванням антиникотинового пластиру.

Відгуки

За відгуками багатьох пацієнтів використання пластиру, який вводить нікотин в кров організму через пори шкіри, ефективно знижується залежність від сигарет з наступним повним від них відмовою. На думку лікарів, застосування пластиру набагато знижує прояв синдрому відміни.

Ціна

Вартість пластиру Никодерм коливається в межах від 30 до 50 доларів США залежно від розміру упаковки. Можна придбати через інтернет-магазини.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Препарати нікотинозамісної терапії
Матеріали по темі


 • Жувальні гумки Нікоретте®

  07.09.2016

 • Інгалятор Нікоретте®

  09.09.2016

 • Никотинелл – жувальні пастилки

  05.12.2008

 • Никвитин (Niquitin)

  04.09.2011

 • Никомель

  09.12.2011

 • Група препаратів Никотинелл (Nicotinell)

  28.05.2012