Як ви уявляєте собі жінку майбутнього? Хочеться бачити її не тільки емансипованої. Адже жінка — це уособлення краси. Природа щедро нагородила її всіма земними принадами. І якщо у своєму житті ми зустрічаємо чоловікоподібних, в нашому організмі відбувається негативна реакція на них.

Щоб зрозуміти який жінка повинна бути, треба зазирнути в історію. Перша світова війна внесла в епоху людства, образно кажучи «розслаблення» моралі. І вже в 20-ті роки завдяки «великої мадмуазель» Габріель Шанель жінки придбали новий образ. Спідниці до колін, мінімум жіночої білизни, вільний погляд на шлюб, право вибору трудової діяльності та свобода голосу. Представниці «слабкої» статі стали вільними і розкутими. Права чоловіки і жінки рівноправні.

На жаль «золота середина» була порушена. Самостійність жіночої статі призвела до куріння. У вільному польоті жінка втратила «ореол жіночності».

Згадайте рядки А. С. Пушкіна : «Я помню чудное мгновенье, переді мною з’явилася ти, як швидкоплинне бачення, як геній чистої краси». В голові просто не вкладається, «геній чистої краси» з паруючою сигаретою в роті… Такий образ музи напевно не надихнув би Олександра Сергійовича!

Але справа не тільки в естетичному вигляді. Паління впливає і на фізичний стан. Наш організм на 70% складається з води і життєдіяльність органів залежить від вдихуваного повітря. Добровільно вдихаючи тютюновий дим, в якому присутні агресивні складові такі як аміак, формальдегід, бензол, смоли, окис азоту ми піддаємо свої легені вільно-радикального окислення. Після чого, легені починають працювати погано, починається кисневе голодування організму, поступово судини втрачають свою еластичність, порушується обмін речовин.

І уявіть милі жінки, ваша шкіра змінює колір. Вона стає сіро-жовтої, де ж дівочий рум’янець? Такі метаморфозные зміни призводять до конкретних захворювань шкіри, куперозу, спазму судин. Виявляється, за красу шкіри відповідає в людському організмі колаген, який збираючи амінокислоти забезпечує нашій шкірі пружність, еластичність і звичайно ж молодість. А при вдиханні тютюнового диму, колаген руйнується, а «новий» утворюється в малих кількостях, із-за чого з’являються передчасні зморшки і зміна овалу обличчя.

Одного разу французький актор Жан Рішар сказав: «Якщо ви думаєте, що нікотин не впливає на голос жінки, спробуйте струсити попіл на килим.» І дійсно, чуючи грубий голос з хрипотою», можна почути визначення «прокурений голос». А якщо курить жінка посміхнеться — це вигляд жовтуватих зубів і «гнильный запах з рота. Їй припадають набагато більше витрачати грошей на стоматолога, ніж жінці не палить.

Вчені світу дослідивши питання нікотинової залежності серед жінок прийшли до єдиної думки, що ніжна структура жіночого організму більш сильніше піддається негативним впливам. Тому якщо ваші внутрішні органи отруєні тютюновим димом і ви страждаєте від дискомфортного відчуття своєї шкіри рада — кидайте палити! Пам’ятайте, ваш природний резерв обмежений…не допоможуть ніякі косметологи і лікарі.

А якщо ви досі курите, єдиний вихід бути привабливою, похід в салон краси. Фахівці косметологи підберуть для вашої шкіри спеціальну косметику, запропонують необхідні процедури мікродермобразія — механічний пілінг (видалення ороговілих клітин епідермісу), і микротоковую терапію — поліпшення обміну речовин і посилення кровопостачання шкіри. І після того, як накупите хорошою дорогою косметиці ваша шкіра з полегшенням зітхне». Але варто куріння таких зусиль? Ваше життя — вирішувати Вам! Прислухайтеся до вислову сатирика А. В. Іванова: «Кинь цигарку, доки вона не «кинула» тебе».

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння