Всім привіт з острова Samui королівства Таїланд. Переїхав сюди буквально півтора тижня тому. Поки не освоївся, не влаштувався, але не дивлячись на всі ці невеликі труднощі поспішаю порадувати читачів невеликим звітом на тему некурящого Таїланду:)

Перше враження, яке вразило мене по приїзду — тут дуже мало людей, що палять, і побачити на вулиці дівчину, гордо обкуривающую перехожих практично неможливо. Точніше можна, але рідко, і в більшості випадків це буде фарангша(так тайці називають іноземців — фаранг).

Побачити сигарети у продажу так досить важко. Перший час я їх зовсім не помічав, поки не побачив закритий блок з написом «Cigaretess sold here». Сфотографував його у відкритому вигляді. Фотки додаються. Найчастіше ці блоки зустрічаються в різних видах. Поки бачив 4, але нормальні кадри вийшли тільки для двох.

Так-же дуже мало недопалків на вулиці. Але тут усе зрозуміло, що палять мало. Та й мало хто захоче курити сигераты з огидними фотографіями, з утрудненим доступом, і з негативним ставленням до курцям з боку оточуючих, і просто величезним кол-во заборонних знаків.

P. S. Бідні курці:)
P. P. S. Залишити свої відгуки ви можете як на цієї сторінки, так і в livejournal, facebook, vkontakte.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння