«Мінздрав попереджає: куріння небезпечне для вашого здоров’я». Цей напис на пачках сигарет давно пора доповнити: куріння небезпечне для здоров’я оточуючих. Пасивне вдихання сигаретного диму так само згубно, як і безпосередньо куріння.

Курець сам вільний вибирати, курити чи ні. А ось той, хто пасивно вдихає тютюновий дим, знаходиться в заручниках у шкідливої звички свого кращого близької або товариша по службі.

Сидіти склавши руки і спостерігати, як дим чужої сигарети роз’їдає легені — не годиться.

Убезпечити себе, своїх дітей від сигаретного диму допоможе мініатюрний настільний димопоглотітель. Замініть попільничку на робочому столі курця на цей диво-прилад, і дихайте на повні груди. Димопоглотітель поєднує в собі функції попільнички і маленькою, але потужної витяжки, яка, згідно з твердженнями розробників, може на 90% очистити повітря від компонентів тютюнового диму.

Зовні димопоглотітель нагадує комп’ютерну мишу, так і за розміром не на багато більше. Підключений до комп’ютера або ноутбука через USB-порт димопоглотітель стане незамінним атрибутом робочого місця курця і вдома, і в офісі.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Девайси
Гаджети
Матеріали по темі


  • Мобільний телефон SB6309 з вбудованою запальничкою

    21.01.2010