Я реально сам кинув палити. Не треба мені ніяких книжок або ще чогось . Я вважаю, що якщо реально вирішив кинути, то кинеш. Тут вся справа у волі. Ну і що-то типу цілей в житті. Ти або досягаєш чогось чи ні. Так і з сигаретами: ти сам підсаджуєшся на цю хрень, і сам з них слазишь.

Ну так, я чув про книги, про всяку нісенітницю, що там пишуть ці психіатри. Мені навіть намагалися підсунути пару: ) Але я курив, поки мені не заважало і поки мені подобалося. В якийсь момент мені перестало подобатися. Тобто курю, скільки і курив, а задоволення ніякого. Ось таке буває схоже, коли захворієш: сигарети як-то не так заходять, правда?

Я вирішив, що час кидати. День-два обходився просто, а потім стало гризти. Це схоже на якусь незручність, що заважає весь час. Мені на роботі сказали – це ти хочеш покурити, ніфіга не просто так кинути…

У мене повно кинули. Всі радили гризти цукерки. Береш таких купуєш дешевих бурульок і як тільки хочеться, відразу їж. Але блін хочеться занадто часто: ) Коротше, рот реально весь в цукрі, горло дере від солодкого, їх стільки не з’їси. Це вже коли давно не куриш, скажімо, місяць там або більше, тоді можна на цукерки переходити, а з початку вихід – насіння. Насипаєш кишеню і шуруєш на роботу. На зупинці хаваешь, на роботі в кульок плюешь. Головне не захоплюватися, а то коли їх багато поїв, так нудить: ) загалом, це нормальний такий вихід, точно кажу.

Я не знаю, скільки їх з’їв, по-моєму пацани біля під’їздів за літо згризають більше:) Зате ефект стопудовий. Тобто заменяешь сигарети, щоб рот був весь час зайнятий. Можна і бурульки, тут кому як, але кажу від них солодко і дере: )

Курити я кидав вважаю приблизно два місяці. Тобто поки я їв ці семки, так вважаю, що хотів курити і кидав. Хоча після того, як вже взагалі не думав про сигарети, підсів насіння: ) Тепер постійно цілий кишеню ношу з собою. Правда, нігті вже згриз і пальці всі чорні: )) От і думаю, може, краще, палити почати заново?

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Замінники
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008