Українська фабрика «Наша спадщина» випускає спеціальні цигарки, які так і називаються – «Наші». Фахівці-розробники виходили з того, що відучити палити людини неможливо. І не потрібно. Вони постаралися «обійти» шкода, принесений тютюновими товарами. Очевидно, що для цього у них не повинно міститися нікотину, смол, важких металів та інших згубних для здоров’я компонентів.

Більше того, «Наша спадщина» стверджує, що курити безнікотинові цигарки «Наші» навіть корисно: знімаються напади кашлю у хворих на астму, долаються труднощі дихання при деяких інших захворюваннях, посилюється робота природних захисних сил організму, наводяться дані про зупинку падіння зору у деяких споживачів. І звичайно ж, висуваються аргументи про позитивних психологічних ефектах при вживанні цигарок «Наші» — наприклад, полегшення спілкування.

Бестабачные цигарки «Наші», як кажуть виробники, набагато безпечніше загазованості і задимленості великих міст. «Палити, але не шкодити» — під таким девізом просувається ця торгова марка. Форма цигарок обумовлена тим, що цигарковий папір набагато тонше сигаретної, а порожнечі цигарок швидко знижують температуру диму, що важливо для нешкідливого впливу закладених лікарських трав. До того ж у цигарках «Наші» потрійна система фільтрації.

Складаються «Наші» з трав, зібраних в Криму та інших районах, чистих в екологічному сенсі. В цигарці містяться материнка, шавлія, чебрець (чебрець), перцева м’ята, базилік. Кожний з трьох видів цигарок «Наші» буває з ментолом. Всього цигарок «Наші» виходить шість видів.

Вартість цигарок «Наші» не дуже висока: приблизно 50 рублів за пачку. Протипоказань начебто немає. Але все ж під час вагітності будь-які трави використовують з оглядкою. І цигарки «Наші» – не виняток.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння