Моя історія проста. Почала палити в 17 років. Розбите серце, перші спроби вживання міцного спиртного, перший секс і в завершенні сигарета. З часом все якось склалося, вляглося, ось тільки сигарета стала звичкою, а ще через кілька років — серйозну залежністю.

Нас, курців, більше лякає думка життя без сигарет, ніж думки про смороді, болісних хворобах, про ранньої смерті, в кінці кінців…

Не хотіла і не пробывала кидати. У 21 рік прочитала Алана Карра. Уважно читала, зомбувала себе. Знаєте, не допоміг. Зовсім не допоміг. Однак після його книги зникло «насолоду» від куріння.

Кожен раз закурюючи сигарету я почувала себе зрадницею… Я страждала. Я давала клятви, які гріх давати…. Так я думала назавжди себе обмежити. Однак навіть страшна за своїм змістом клятва не допомогла мене стриматися. Найменший стрес і я бігла за пачкою сигарет. Я згадую своє життя. Скільки було неприємних ситуацій з сигаретами. Скільки разів мені було соромно за всі ці роки куріння… Завдяки курінню я придбала одну дуже нерриятную хвороба під назвою «гіпергідроз». Хто не знає, що це, можу пояснити: Це коли у вас при будь-якій погоді потіють пахви,як ніби ви 3 години займалися спортом.

Одяг можна було одягати тільки чорну і щільну. І взимку і навесні і восени і влітку — тільки чорний одяг. І руки піднімати в метро не можна,тому що навіть на чорному одязі видно величезні круги від поту. Коли пішла на роботу і з’явилися гроші зробила собі ін’єкції, які позбавили мене цієї хвороби на 8 місяців. Однак за цей термін ін’єкції потрібно повторювати. Вартість такої процедури майже 20.000 рублів.

Ще у 18 років я стала важко дихати. Взимку починалися приступи,я просто не могла сильно вдихнути повітря. Допомагало лише позіхання. Сиджу у вагоні метро і починаю довго і сильно позіхати, так як по-іншому дихати я просто не могла(думаю, багатьом курцям знайоме це стан). Після 20 років стали боліти ноги. Вранці права нога так затікала,що часто я лежав скорчившись терплячи гостру біль в ікрі секунд 15-20. Зовсім недовго, правда? Але в ті секунди мені хотілося кричати.

Приходячи додому я чую одну й ту ж саму фразу від батьків: «Як же ти тхнеш….» При чому батьки мене дуже люблять. Вони не курять, але ніколи не забороняли мені курити, а з 19 років стали купувати мені сигарети самі, по-дорожче, щоб я не труїлася поганню. Скоро мені виповниться 23 роки. Нещодавно мені стало погано. Мені здалося, що світ став обертатися навколо мене. Затрусилися руки. Відчула подкатывающуюся блювоту. Перший раз у житті я дізналася, що таке отруєння. Це були не ліки і не їжа. Я отруїлася сигаретами. Складнощі у навчанні, робота, негаразди в сім’ї. Як-то все наклалося. Ось і перекурила трохи… Буває. Я не курю 2 дні. Ні проходжу ніяких методик, нічого не читаю. Нічого собі не обіцяю.

Анна Ахматова в ХХ столітті сказала одну фразу: «Куріння – це ланцюг принижень».

Я так довго жила в приниженні до самої себе.
Я не знаю, що буде зі мною завтра.
Єдине чого всім серцем бажаю,
це щоб у моєму «завтра» не було сигарети.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Аллен Карр
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Помер Аллен Карр

  29.11.2006

 • Легкий спосіб кинути палити

  06.09.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008