Всерйоз вирішила кинути палити, коли ми з чоловіком запланували дитина. Ми в шлюбі 3 місяці. Хоча запланували ми його відразу після весілля. Стаж мого куріння 10 років. З кожним днем я відкладала кидання палити на завтра зі словами «все ця остання сигарета» і, звичайно ж, я брехала собі і всім, потім була ще одна і одна, поки я не сказала собі «стоп, вистачить», я серйозно хочу дитину і хочу, щоб він був здоровим, і сама хочу бути здоровою, щоб вистачило сил його виховати.

Перший день протрималася легко, на другий, третій було бажання закурити, коли всі в офісі йшли на перекур,було бажання викурити сигареточку з ранку, після сніданку, до обіду, після обіду, перед сном, ще сама того не помічаючи кілька сигарет одну за одною під час розмови з другом, подругою). Але я зрозуміла, що невыкурив всі ці звичні сигарети зі мною не стали менше спілкуватися колеги і друзі, а навіть навпаки, нічого страшного не траплялося і поступово зникло бажання палити. У ці хвилини «перекурів» я стала займатися корисними для себе речами.

У мене з’явилася енергія, пішла апатія, захотілося рассправить руки і вдихнути глибоко, глибоко і в повній мірі насолодитися свіжим повітрям, відчути аромат осіннього дощу. Мені захотілося з’їсти, наприклад, морозиво, і повною мірою насолодитися його смаком, а не як раніше, швиденько його проковтнути, не відчуваючи смаку, щоб швидше покурити…Я стала вільною, вільною від сигарет, від згубної залежності.

І саме головна думка, яка не дає мені зараз закурити, це думка про те, що я не хочу, щоб сигарета вбивала моїх рідних і близьких, і вони не хочуть, щоб сигарета вбивала мене.. Якщо б ми частіше думали про це, пропонуючи сигаретку своєму братові, сестрі, чоловікові, дружині, другу..«, сестра, покури, це зробить твоє життя коротше…» Подумайте про це і вам стане моторошно від цього. Бережіть себе і своїх близьких і будьте здорові!!!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння