Що таять у собі кишені курця? У ХІХ столітті це були кисет з тютюном, кремінь і трубка, в ХХ — сірники або запальничка, та пачка сигарет. Хотілося б, щоб у ХХІ столітті всі ці предмети канули в лету і таке поняття, як «курець», взагалі перестало б існувати. Але, на жаль, поки що рано про це і мріяти. А ось вміст кишень курця революційно зміниться.
Музичний дозатор сигарет — результат синтезу МР3-плеєра і сигаретної пачки, забезпеченою дозатором. Ця розробка прогресивних дизайнерів — не просто данина моді. Це спроба внести свою лепту в боротьбу з курінням. Всередині пристрою знаходиться вмістилище для 10 сигарет.

Закладаючи їх туди, курець встановлює оптимальне для нього час паузи між курениями. Дозатор буде видавати сигарету саме через такі проміжки, ні секундою раніше. За задумом творців цей девайс допоможе уникнути зайвих «позачергових» закуриваний.


Крім того, свідомий курець, який бажає позбутися від пристрасті до цигарок, може поступово збільшувати проміжок часу в програмі дозатора, переходячи на більш рідкісне куріння. В ідеалі, такий пристрій допоможе звести нанівець споживання сигарет. І все це з музичним супроводом. Фантастика, та й годі!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння