Прочитала статтю, не можу сказати що вона мене сильно вразила, все-таки це скоріше написано для дівчат років 20-і і менше. Але коментарі мене привели просто в жах. Дівчата починають курити з 14, а то і з 12 років. Жах просто!

Організм ще не сформований адже!бідні дівчатка, я тут повторю інших коментаторів, але краще навіть і не починайте. Я курю 6 років, початку 19. А тепер от шкодую, що колись початку. Почала по дурості(хоча не знаю таких прикладів, хто б говорив, що почав по-розумному), хлопець мене тоді мене кинув, він був категорично проти, щоб я починала курити, ну а я на зло кондуктору..

Ти мене типу кинув, ось…виколю собі око, нехай у тещі зять кривий буде…А потім проблеми в житті почалися. А у кого їх не буває? Грошей було дуже мало, я голод дешевими сигаретами пригнічувала, а тепер думаю, краще б побільше млинців на воді пекла. До речі, відволікся від теми, якщо немає грошей навіть на їжу там крім харчування гречаною кашею, можна урізноманітнити свій раціон млинцями, все теж саме, тільки замість молока — вода. Теж знаєте думала, от, коли захочу кинути, кину досить спокійно, я ж дівчина вперта. А фіг вам. Не так-то просто.

Правильно розумні люди тут говорили, потрібна сильна мотивація, ось я і полізла в Інтернет, подивитися як сильно псування я собі здоров’я сигаретами. Всім раджу прочитати Алена Карра, він правда пише не для росіян, ну, мислення у нього не наше, але, думаю, багатьом допоможе. Я просто хотіла спробувати кинути після Нового Року, раніше про киданні особливо не замислювалася, а тут у мене молодий чоловік вирішив кинути, ну, я і подумала, спробую за компанію. Якийсь час протрималася, потім знову за сигарету.

Зрозуміла, що мені потрібна мотивація. Прочитала Алена Карра «Легкий спосіб кинути палити», так мене аж вирвало від сигарети, коли книгу його дочитала. Але потім знову ненадовго закурила, думала буду кидати у відпустці(на роботі всі хто палить так і ходять навколо кидають, життя не дають – «А тебе не тягне?», «А як тобі вдалося кинути?»), на собі не хотіла перевіряти свою реакцію на запитання колег в перші дні кидання. А тепер ось думаю, може і не буду тиждень тягнути до початку відпустки, люди так мучаться кидаючи, чого я з цим тягнути буду.

З Карра я вважаю особливо корисним:

 • Сигарети дійсно погіршують здоров’я.

 • Сигарети забирають вашу енергію,

 • Кинувши, не думайте «я выкурю тільки одну сигаретку», ця одна сигаретка не вирішить проблеми кидання палити, через неї ви знову захочете палити(перевірено на собі).

 • Не використовуйте в якості замінників сигари(не допоможе, тільки себе раздразните), жувальні гумки, цукерки. Краще пийте побільше води, тим більше, що це корисно – ця рада вже не з Карра, але мені сподобалося.

 • Тепер я подивлюся в Інтернеті як вся ця гидота шкодить здоров’ю, може, ще прочитаю книгу Карра для жінок і все буде ОК. Ах, так, окремо про те чому моя шалена думка кинути палити переросла в намір. Я зрозуміла, що мені це зовсім не потрібно, що це забирає в мене час, гроші, і не виправдовує себе. А найбільше мені стало шкода своєї енергії, в 19 цього не помічаєш, але в 25 я відчуваю різницю. Ні, не подумайте, що я прокидаюся, кашляючи ночами, нічого подібного. Просто здавалося, що я стала трохи менш ефективною, тому, що мені все-таки не 19. Але кинувши навіть ненадовго, я зрозуміла, що справа не в цьому, а в курінні. І мені шкода навіть цього трохи менше. Ще хотіла сказати деяким дівчаткам, що окрім занять спортом, деяким просто необхідно зайнятися російською мовою.

  Вибачте, мій російський, звичайно, не ідеальний, але робити такі, просто жахливі помилки просто соромно. Може, хтось із хлопців у нас плюється на курців дівчат(це окрема тема, я б їм теж багато чого хорошого сказала, але тоді мій твір, боюся, стане необъемным), але особисто я, як тільки побачила б в ѕмѕке, що хлопець, який мені сподобався абсолютно безграмотний, як мінімум багато чого про нього подумала. Хочеться ще сказати окреме спасибі моїй мамі за те, що в дитинстві мені казали, щоб я нічого кардинального з собою не робила, поки мій організм не сформувався(сюди входило не фарбуватися, не сушити волосся феном кожен день, а куріння…це було і так зрозуміло). Напевно, тому я не починала, коли всі «круті» дівчатка в школі курили. На жаль, моя мама курить і мій батько курить, мама, коли я закурила, навіть сказала: «Мене це не дивує, що ти закурила». Підозрюю, що мама курила під час вагітності, але боюся питати.

  Мої батьки курять понад 20 років, і не намагаються кинути, вони вважають, що при їх стажі куріння це просто неможливо. У нинішніх обставинах тата взагалі не можна палити, категорично, по всіх діагнозів він себе цим повільно вбиває. Не буду тут далі вдаватися в подробиці, просто не повторюйте чужих помилок. Є одна дуже поширена самообманка – кину, коли буде менше проблем. Якщо хочете кинути, краще все-таки себе не дурити. Ну не буває людей без проблем. У всіх є, як білі, так і чорні смуги в житті, так що чекати нічого.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Історії успіху
  Матеріали по темі


  • Лист палить дівчині

   04.09.2016

  • Куріння в Європі

   04.07.2007

  • Як кинути курити назавжди!

   15.10.2015

  • re: Марії …”Хто що порадить…”

   17.02.2008

  • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

   21.04.2008

  • Ковбой Мальборо

   23.11.2008