В аптеці я купив пластир від куріння, ще тоді відразу одну упаковку, дай думаю спробувати просто, кину чи ні. Я вже давно все спробував, а тут просто проходив повз них, а вони коштують не дорого та й рекламу якусь їх десь бачив і щось типу чув, що хтось кинув або кидає…

Ну із знайомих чи на роботу, чи що. По-любому стало допомагати. Тобто спочатку ефект нульовий. Ну ти майже не відчуваєш його. Так хочеш курити, так само і куриш. Я навіть одразу повісив, так забув що він висить ну і ходив з ним… А потім реально менше і менше сигарет береш палити і куриш вже скажемо не 20, а 10 в день і не хочеться!!

Тобто взагалі бажання ніби пропадає, ходиш такий задоволений. І супер в тому що ти ну не злий там або ще що. Тобто я ж не кидав разів, так відразу кидаюся на дружину і дітей%) Ну палити полювання. А якщо ще вип’єш так взагалі не в моготу. Я так і зривався… Мужики в п’ятницю звуть пива попити після роботи відразу з ними і закурює. Вони ж всі курять ну типу та ламає, що ти не куриш, а вони курять… Ну я і курив потім:) А пластир прикольно діє. Спробуйте!!

Мені ще дружина казала, що взагалі мене не впізнати. І посвіжішав і з рота не смердить як з попільнички. Пластир теж треба зменшувати постійно. Тобто знімаєш його частіше, і потім взагалі забуваєш, що носиш. Ну а захотів покурити, чіпляй і йди далі. Або насіння візьми цукерку. Головне з мужиками на пиво не ходити %) Пластир кому як а мені допоміг супер, рекомендую. Вірте Жорке))

Це давно вже було, так у мене багато запитують типу не хочеш курити іноді? Іноді хочу жесть. І сняться сигарети і взагалі буває ну реально ламає. Поругаешься там з ким або ще щось, тобто палити відразу – раз і хочеться. І пива коли поп’єш:) Але ти просто не думай про це. Я от не думаю, не знаю, пластир це ще або ще що. Коротше, допомагає!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Замінники
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008