Від молочних сигарет блюешь далі, ніж бачиш… Смак жесть! Дружина мого брата так отучивала його, коли вже просто не знала, як ще відучити. ЛОЛ:) Я тоді ще малий був, а брат курив «Космос». Фуууу, жесть, а не сигарети. Я пам’ятаю, що випросив у нього одну, ми з пацанами в підвалі і покурили…

Ну так багато – курять і думають, як це лайно можна палити… «Космос» тим більше. Коротше, я зарікся – курити не буду, а коли народяться діти, повідбиваю пальці, якщо почую від них запах.

Танюху бісило, що Женя курить. Ну без кінця ж. А ще малою народився. Він коли тільки навчився ходити, вже показував, як папка курить. Пальці підносив до рота і прицмокував… І очі такі задоволені! ЛОЛ:) Ну 100% як батько. Женя курив і говорив, що курити буде завжди, ніхто його не відучить. Танюха намагалася кожен день, на мізки йому капала… Коротше, вони від сигарет мало не розлучилися! Його дратувало, що вона капає, а її дратувало, що вона курить! І курив ж всяку фігню, як з дитинства звик.

Я якби бачив, що вона робить, то ніколи б не дав їй. Я давно знав цю байку. Типу якщо хочеш відучити курити, так вимочи сигарети в молоці. Ну вона взяла й вимочила. Дура звичайно… Але допомогло 100%.

Вобщем, йому хреново було)). Як він її не вбив, досі не збагну. Мені він потім казав, що це як якщо траванешься чимось , то потім просто не можеш більше їсти цей продукт. Як подивишся на нього, так відразу до горла нудота… А тут та ж фігня, тільки з цигарками: тільки дивишся, відразу тягне блевануть. ЛОЛ:)

Фішка в тому, що братик мене так само і відучив. Я ж забув розповісти, що сам по ходу підсів на сигарети. Так, а що? Папка шмалить, брат шмалить, пацани всі дворові смалят… Як не закурити тут? На завод пішов, а Женька взяв і підсунув мені молочних. Я ще коли подкуривал, відразу помітив, що щось не те з ними… Ну і понеслося:)

Коротше, жесть)). На цигарки реально дивитися не можу і курити більше не буду. Інший раз і курнув б, але як згадаю… Відразу вогонь і блювотина в горлі.

Фсєм кидати!:)

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння