Ні, сигарети мені не заважали жити. Ми, загалом-то, «подружилися» з ними. Як і багато хто, я вважав, що мені подобається курити», хоча, безумовно, це було дуже сильним помилкою. Кинути мені захотілося виключно з економічних міркувань: звикнувши насолоджуватися дорогими марками, я спускав на це занадто багато. Але спробувавши одного разу, я з’ясував, що розлучитися з сигаретами не так-то й просто…

Переконуватися в недоцільності куріння я починав знову-таки з економічної сторони: встановив на комп’ютері простеньку програмку, яка вважала, скільки щодня, щомісяця і щороку моїх грошей перетворюється в сизий дим. Багато!: )

Наприклад я з’ясував, що за 8 років куріння мною була просто викинути на смітник нестаренькая іномарка, якої у мене до цих пір немає… Може, з-за сигарет?

Так чи інакше, все змінилося, коли хтось скинув в аську посилання на ютубовский ролик «Зброя геноциду: самогубство людей і його механізми» якогось чергового гуру-професора. Цей дядько розповідав, що людина є найдосконалішим організмом за вбивства самого себе. Ніщо так не знищує людство, як воно саме!

В кінці ролика з’явилися посилання і на інші віртуальні лекції Володимира Жданова, багато з яких були присвячені згубної звички куріння. Точніше, про шкоду, яку вона приносить усім нам. Наслухавшись Жданова (який відрізняється непоганим красномовством і взагалі досить переконливо розповідає) та знову кинувши погляд на лічильник, я прийняв остаточне рішення…

Швидкого щасливого кінця в історії не було: відмова від нікотину давався мені досить важко, але всякий раз втрачаючи сили і надію, я знову включав «Про шкоду куріння». Жданов заряджає, вміє доводити і пояснювати. Слабкому курцеві (а курці всі поголовно в тій чи іншій мірі слабаки) – найкращі ліки!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння