Ви запитаєте, чи багато я курив і був пристрасним шанувальником нікотину? Без сумніву, так. Я курив багато по всяким мірками – від однієї до двох пачок сигарет на день. Причому з самого початку так склалося, що курити я вважав за краще міцні сигарети, щоб виразно відчувати, як тютюнець «дере горло», як насичує легені до їх самих глибин.

Куриво супроводжувало мене від ранкового підйому з ліжка до сну. Ніщо в моєму житті не було так регламентовано, як «прийом» дози нікотину: відразу після пробудження, після сніданку, на шляху до автобусної зупинки, на виході з метро, після першої години роботи, другого, третього… І з кожним днем все частіше і частіше.

Ось тоді в мені оселився страх. Будучи самостійним і незалежним, звикнувши керувати своїм життям з власної волі, тут я спасував. Взявши волю в кулак, зумів протриматися рівно 100 днів без сигарет. Рівно до дня народження.

Потім плюнув і знов повернувся до звичних обсягами споживання. Про книгу Карра вже тоді чув, але не надавав ніякого значення в житті вважав і вважаю, що правда – це те, що бачиш своїми очима.

Тому книгу прочитав тільки тоді, коли кинув палити мій найкращий друг, такий же украй шанувальник бога нікотину, як і я. Він прочитав, взяв і кинув, рівно за один день. Спочатку ставлячись з недовір’ям до «експерименту», я все більше і більше схилявся до думки, що щось упускаю. Втрачаю можливість розлучитися з жахливою звичкою раз і назавжди.

Я прочитав Карра в автобусах і вагонах метро. Запоєм – по дорозі на роботу й по дорозі додому з неї. Чи треба говорити, що він подіяв на мене самим магічним чином? Чи треба говорити, що Карр – головний спец по позбавленню від СТРАХУ, який і є головна проблема будь-якого завзятого курця? Книга проста і доступна, вона за раз пояснює, що всякий раз, коли людина кидає недопалок, він ВЖЕ розлучається з шкідливою звичкою.

Читайте цю чарівну книгу, ставайте вільними. Життя без страху куди приємніше!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння