20 років куріння – це багато чи мало? Я вважаю, що багато. Я курив з 12 років, а кинути вирішив остаточно 32. Тобто я, звичайно, і раніше «вирішував остаточно кинути курити», але вийшло тільки зараз.

Випробувано всі: народні методи заварювати якісь чаї ( «перевірений засіб» від сусідки на майданчику), читати психологічну літературу і дивитися навколонаукові фільми на тему чекає мене в 45 років раку легенів… Ну і силу волі тренував… Ніколи б не подумав, що у мене нічого не вийде. Так напевно у кожного курця. Він думає, що може легко зіскочити в будь-який момент, як тільки перестане подобатись йому курити.

Загалом я пішов кодуватися. Ну або не кодуватися, не знаю, як це правильно називати. В оголошенні було написано, що мені допоможуть кинути курити «методом медичного гіпнозу (кодування від куріння)».

Там все просто. Приходиш платиш гроші (близько 200$ вийшло), потім підписуєш папір, за якою погоджуєшся виконувати кілька умов (нічого страшного в них не було, наскільки пам’ятаю) і починається сеанс. Мені сказали, що багато хто просто не піддаються гіпнозу. Тобто їх палити таким способом не змусиш кинути… Не знаю, я відрубався моментально.

Скільки сеанс триває я не пам’ятаю. А!! Я забув сказати, що є така тема. Коли приходиш до лікаря, вона каже ти реально хочеш кинути чи так? Важливо, щоб ти дійсно хотів інакше гіпноз не працює.

Загалом прокинувся так і кажу: я вже кинув? Вона: ну так:) тобто ніяких зусиль і витрат, крім невеликих грошей. Попередила, що якщо я все ж закурю, що мені стане фігово, типу щось отруєння, тільки не отруєння. Організм не приймає просто нікотин та його вивертає. Я спробував один раз: ) Не вивернуло, але дійсно неприємно.

Ну загалом і все. Ніяких історій про те, який я крутий і сильний. Просто прийшов, заплатив і пішов.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Гіпноз
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008