Для курця з багаторічним стажем прийняти рішення відмовитися від куріння досить складно. Добре, коли є під рукою засоби, які полегшують відвикання від сигарети. Для багатьох завзятих курців таким засобом з’явився лобелін.

Основною перешкодою на шляху кидають палити є абстинентний синдром. Незадоволена потреба закурити призводить до дратівливості, головного болю, втрати апетиту, зниження працездатності. Так от, лобелін — це саме той препарат, який покликаний допомогти уникнути появи абстинентного синдрому або звести до мінімуму його прояви.

Діюча речовина та механізм дії

Лобелін — це рослинний алкалоїд, що міститься в листі індійського тютюну (Lobelia inflata). Ця речовина впливає на ті ж рецептори, що і нікотин, запускає ті ж біохімічні процеси, не володіючи при цьому шкідливих властивостей нікотину. Тому терапію лобеліну називають так само замісною терапією. Крім того, лобелін є стимулятором дихального центру.

Форми випуску

1% розчин в ампулах і таблетки «Лобесил», які містять 0,002 г лобеліну гидрохдлорида.

Свідчення

Лікування нікотинової залежності, абстинентного синдрому курців.

Способи застосування та дози

Розчин: 10 – 15 крапель розчину 4-5 разів на день протягом тижня. Курс може бути і більш тривалим, але при подальшому застосуванні розчину дозу необхідно поступово знижувати.

Таблетки «Лобесил»: з моменту відмови від куріння приймають по одній таблетці 4-5 разів на день протягом 7-10 днів. Подальший прийом можливий протягом 2-3 тижнів, тільки кількість прийомів необхідно скоротити до 2-3.

У разі появи рецидивів нікотинової залежності, при виникненні нестерпної потреби закурити у вже кинув людини, також вдаються до допомоги лобеліну, але приймають його більш коротким курсом.

Протипоказання

 • Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • Важка патологія серцево-судинної системи;
 • Вагітність та годування груддю.
 • Побічні дії

  Слабкість, запаморочення, нудота, блювання, підвищена дратівливість.

  Лобелін рекомендований до використання тільки за призначенням лікаря.

  Будемо вам вдячні за відгуки про препарат «Лобелін»

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння