Вітаю вас, Живі! Моє ім’я нічого вам не скаже, так що і називатися не буду. Мені, за великим рахунком, справи і до вас ніколи не було. Але тепер, коли я можу подивитися з того світу, в якому я зараз перебуваю, в той, в якому ви живете, все моє єство стискається від болю і жалю до вас.

Адже і я колись-то був точно таким же, як ви. Я здійснював ті ж помилки, які з покоління в покоління з якоюсь маніакальною завзятістю робите і ви. У вашому житті з’явилося багато всяких красивих і корисних штук: ви звете їх мобільниками, комп’ютерами, автомобілями, Інтернетом… так всього і не перелічити. Але ваші помилки практично не відрізняються від тих, які здійснювали ваші прапрадіди… І я!

Я помер від раку легенів в одній далекій селі, яких повно на просторах нашої неосяжної країни. Все своє життя я курив. Точно так само, як зараз це робите і ви. Сигарети тоді були ще в дивину, простіше було купити упаковку дрібно нарізаного тютюну і курити люльку. Я курив, не звертаючи уваги ні на що. Ні на те, що в тридцять років майже залишився без зубів і задихався вранці від жахливого кашлю. Ні на те, що в сорок років став виглядати на всі шістдесят. Це ви, з якоїсь незрозумілої дурниці, вважаєте, що ваші палять однолітки виглядають рівно на стільки, скільки їм є насправді.

Ха! Так вам просто вже немає з ким порівняти свої понівечені тіла. Адже серед вас здорових людей майже не залишилося. Ваші матері народжували вас з сигаретою в зубах, а ваші наречені і дружини курять, як матроси китобійного судна. Та й самі ви курите так, ніби нічого важливішого в житті немає. Ваші діти, ще якимось дивом не вступили в армію любителів тютюново-паперової соски, вже зараз труяться тютюновим димом, яким ви їх огорнули з усіх боків. Мені боляче і страшно дивитися, як ви, гуляючи зі своїми крихітними дітьми в парку або на природі, курите не просто в їх присутності, а прямо поруч, знаходячись від них на відстані витягнутої руки. Ви до того одурманили себе цим проклятим зіллям, що некурящих людей вже вважаєте якщо не ненормальними, то дивними – точно!

Не думайте, що я не знаю, про що кажу. Адже я не просто побував у вашій шкурі. Я не просто був таким же курцем, як і ви. Я помер від цього. Я пройшов весь цей болісний, тупиковий шлях від початку і до кінця. Від першої цигарки, стащенной у батька, до смерті від ракової пухлини, яка перетворила мої легені в купу протухлого закривавленого м’яса, зруйнувала лімфатичну систему і, в кінцевому рахунку, знищила мій мозок. Але якщо в наш час нікого не було, хто б відкрито заявив, що ця невинна на вигляд травичка – справжній вбивця, то вам про це буквально кричать на кожному розі. А ви, як дурні, які вважають себе розумнішими всієї планети, не просто продовжуєте курити, але і поповнюєте свої ряди, затягуючи туди вже дітей.

Кидайте цю справу. Зараз, коли ви ще молоді і сильні, вам важко повірити в те, що ви приречені. Вам все ще здається, що ви контролюєте ситуацію» і зможете кинути палити, «коли прийде час». Але цей час не прийде ніколи. І кожна викурена вами сигарета робить прірва між вашою свободою і вашою смертю все ширше і ширше. І чим довше ви тягнете гуму, тим менше шансів у вас звільнитися від куріння.

Знаю, що вам важко повірити в те, що ця чаша вас не мине. Ви, в силу своєї молодості або незнищенною тупості, не можете повірити в те, що ця паруюча штучка у ваших руках – знаряддя самогубства, яким ви себе изничтожаете кожен день. Але коли ви опинитеся на смертному одрі, ви будете готові продати душу дияволу лише б позбавитися від жахливих мук і будете обливатися абсолютно марними слізьми покаяння від того, що колись давно вирішили стати старше і крутіше і взяли в рот свою першу сигарету.

Ви будете гризти лікті через те, що з власної дурості розплачувалися власним здоров’ям за імідж, коли в задушливій сауні викурювали з компаньйонами і партнерами по бізнесу товсті, як сарделька, сигари, або раскуривали трубку перед об’єктивами відеокамер. Перед смертю всі ви пошкодуєте про те, що курите. Але я не хочу, щоб ви і ваші діти померли від тютюну. Я знаю, яке це. Я помер від цього. Звільніться і зробіть ваших нащадків вільними!

Щиро ваш, Мертвий…

Зображення взяти з сайту http://olympus.ourlife.ru/gallery/

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння