«Лічильник сигарет» – це невеликий електронний лічильник, який допомагає курцям з легкістю тримати свою згубну звичку під контролем і скоротити кількість викурених сигарет.

Лічильник сигарет прикріплюється до нижньої частини сигаретної пачки. На ньому знаходяться 4 кнопки: перезавантаження(reset), додати(add), відняти(subtract), вкл.-викл.(on-off), а також дисплей, на якому показуються цифри.

Лічильник сигарет дозволяє вам ненав’язливо контролювати свою звичку. Натискаючи кнопку, ви можете побачити кількість вже викурених сигарет, що зробить вас набагато більш обережним! Як правило, найчастіше ви курите несвідомо, не акцентуючи на цьому уваги. Тепер же, щоразу натискаючи на кнопку Лічильника, ви будете замислюватися, чи вам потрібна ще одна сигарета, таким чином, взявши контроль над ситуацією в свої руки.

Як же це працює? Все дуже просто! Процес складається з двох етапів.

 • Заинтересуйтесь тим, скільки ви реально викурюєте. Кожен день, перш ніж дістати сигарету, запустіть лічильник. Подивіться, скільки ви викурили за вчорашній день, і поставте собі мету вжити за день поточний не більше. А краще навіть зменшити цю кількість! Потім натисніть кнопку «Reset“. Використовуйте клавіші “+» для того, щоб врахувати вашу першу сигарету, і вимкніть лічильник(при цьому цифри збережуться в пам’яті).
 • Коли ви будете готові приборкати свою шкідливу звичку, встановіть на лічильнику певне число і натискайте клавішу «мінус» кожен раз, коли курите, до тих пір, поки на дисплеї не буде 0. Досягнувши нуля, ви виконуєте програму на день. Тепер ви можете скорочувати кількість викурених сигарет щодня, користуючись таким відліком у зворотний бік.
 • Лічильник сигарет дасть вам можливість палити тільки в певні моменти, не перевищуючи встановлений ліміт. Коли курити, вирішуєте ви, а не ваша звичка! Тепер ви знову тримайте ситуацію під контролем. В особливих випадках ви можете собі давати невеликі поблажки, наприклад, у вихідні або ввечері, коли ви зустрічаєтеся зі своїми друзями.

  Важливий момент – ви встановлюєте щоденне правило, і ви його виконуєте. Це простіше, ніж рубонути з плеча, але вам все-таки потрібно трохи волі і впевненості в собі. Простота Лічильника сигарет в тому, що він завжди з вами, допомагаючи утримувати в узді вашу звичку палити.

  Звичка – це те, що ви робите знову і знову, як правило, навіть не замислюючись. Якщо ви візьмете ситуацію в свої руки і будете свідомо контролювати цей процес, звичка перестане бути звичкою. Ви вже не будете палити бездумно, а станете робити це цілком свідомо! Є мета – є контроль. Налагодивши контроль, ви зможете зменшити кількість викурених сигарет, а то і взагалі кинути це робити!

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння