Ширяння в повітрі – зачаровуючий фокус. Про силу земного тяжіння всі чули з дитинства, і тому можливість побачити, як це тяжіння долається, викликає незмінний інтерес, захоплення і здивування. Один з таких способів справити враження навіть на скептично налаштованих людей – левітація сигарети.

Левітація – суть ширяння тіл і предметів у повітрі. Створюється відчуття, що левітує предмет настільки легкий, що силам гравітації не до чого прикладатися. Предмет плавно рухається в повітрі, не спираючись ні на що, їм можна маніпулювати, змінювати напрямок і швидкість польоту. Все це застосовно і до фокусу з левитацией сигарети.

У практикуючих ілюзіоністів є негласне правило не розкривати секрети найбільш ефектних і популярних фокусів, що цілком зрозуміло – за чудеса платять більше. Тим, хто бажає навчитися робити такий фокус, пропонується пройти спеціальні курси з подальшою практикою.

Дана стаття не ставить за мету навчити тонкощам виконання фокуса – все досягається досвідом. А ось підказати напрямок у створенні реквізиту і для відпрацювання ілюзії – цілком.

Реквізит

Згідно з однією з класифікацій ілюзіонізму, левітація сигарети відноситься до ілюзіям з управлінням, а це означає, що частка її демонстрації необхідні технічні пристосування.

Ними в даному випадку є:

 • найтонша нитка, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах або відокремити від флоса(зубної нитки), капронова нитка. Головна вимога – максимальна прозорість і відсутність відблисків на нитки;
 • невеликий шматочок пластиліну, силікону або шкільної гумки(гумки). Вони, поміщені замість частини фільтра, створюють стійкий центр ваги, що робить фокус виразніше. Правда, цей прийом виключає можливість закурити сигарету під час демонстрації фокуса, але тут вже повинен бути вибір ситуації та аудиторії. Ще варіант – закріпити нитку скотчем або пропустити її голкою через сигарету там, де з’єднуються фільтр і гільза з тютюном.

Левітація сигарети: техніка фокусу

Нитка проводиться за вухом і закріплюється на спині, поясі або під пахвою. Непогано створити додаткову точку кріплення нитки – наприклад, вільно провівши її під браслетом годин або через отвір для гудзики на рукаві сорочки. А далі, як водиться, відпрацьована техніка маніпуляцій, точність рухів, вміння «тримати обличчя» на публіці. Це вкупі з правильно вибраним розташуванням фокусника, освітленням і своєчасністю показу створює ілюзію вільного ширяння. Левітація сигарети і її руху в повітрі здаються настільки природними, що глядачі, як зачаровані стежать за польотом, втрачаючи контроль над тим, що відбувається навколо і, природно, не помічаючи нитки.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Сигаретні фокуси
Сигарета
Фокуси з сигаретою
Матеріали по темі


 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • Як я кинула палити при стажі 22 роки, і що з цього вийшло

  16.11.2017

 • Кинув

  10.03.2010

 • Кидаємо палити в Краснодарі – електронна сигарета – замовлення та доставка

  20.07.2010

 • Фокуси з сигаретою

  18.06.2011

 • Секрети фокусів з сигаретою

  30.12.2011