Існують противники і прихильники такого положення речей. Уявіть собі наступну картину: крута іномарка, за кермом — презентабельний чоловік. Поки горить червоне світло світлофора, він сидить і покурює сигарету. Загорілося зелене світло, треба рушати з місця. От як раз в цей момент і виникає відгомін такої проблеми як куріння за кермом, оскільки воно деяким водіям заважає зосередитися за кермом. Автомобіль — це засіб пересування і до того ж небезпечне засіб в руках неуважного водія.

За заявою експерта Християнського Соціалістичного союзу з питань охорони здоров’я Герлінде Кауна, куріння водіїв на дорозі не менш небезпечно, ніж розмова по мобільному телефону. Вважається, що через куріння за кермом у рази збільшується кількість ДТП. Тому це вимагає введення заборони на куріння під час керування автомобілем.

У Росії вже складено законопроект, згідно з яким за куріння під час водіння водія можуть оштрафувати. За перший раз — 500 руб., повторний — 1000 і більше. У багатьох європейських країнах і країнах Сходу вже приймаються відповідні закони про заборону куріння за кермом, наприклад у Німеччині, Індії та ін. Ось в Індії адміністація Делі прийняла рішення про офіційне заборону куріння за кермом. На їх думку. Куріння сигарет знижує уважність і відволікає водіїв від безпечного водіння автомобіля. Такі порушники сплачують штраф у розмірі 10 $.

У Німеччині про прийняття такого стану виступили відразу кілька німецьких законодавців. Згідно зі статистикою ризику потрапити в аварію для водія, який палить за кермом, збільшується в кілька разів. Наприклад, розмови по мобільному телефону без пристрою hands free гарнітуру заборонені. А депутати парламенту наполягали на тому, що сигарети нічим не краще мобільного телефону.

Звичайно, в Росії такий законопроект багатьма тисячами курців водіїв будуть сприйняті негативно. Але, з його прийняттям, на мій погляд(деякі можуть бути з ним не згодні), дорожньо-транспортних пригод, викликаних з цієї причини стане менше. Подивимося що буде далі.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння