Багато курців постійно стикаються з несхваленням оточуючих. І не дивно: досить різкий тютюновий запах рідко кому здається приємним. Вчені навіть кількісно виміряли інтенсивність забруднення повітря курцями: існує спеціальна одиниця «олфактия» (олф), діагностується за допомогою розробленої шкали поріг відчуття запаху. 1 олф за замовчуванням дорівнює нормі – биопоступлению від середньостатистичного людини, не нехтує гігієною, при задовільній вентиляції.

Так от, запах від курця, яке споживає в середньому 1,5 сигарети в годину, в 6-7 разів напруженішим! А для деяких особливо зосереджених любителів тютюну ця цифра може досягати показника в 25 олф! Не дивно, що вимушені співіснувати з таким завзятим виробником запаху люди скаржаться на дискомфорт – подібні цифри, без урахування шкідливості самих хімічних речовин, самі по собі можуть шкодити здоров’ю.

Тому закони, що обмежують куріння у громадських місцях, існують майже стільки ж, скільки сама звичка – перший був виданий ще в 1586 році. Зараз, особливо в країнах Заходу, залишилося зовсім небагато місць, де курець міг би спокійно віддаватися улюбленому заняттю – традиційно «задимлені» бари, ресторани, дискотеки стали «забороненими» територіями. Природно, що інноваційний ринок не міг не зреагувати на «всенародний стогін», видаваний табакопоклонниками з цього приводу. І вихід був знайдений: вчені придумали сигарету, яка не димить!

Електронна сигарета E — cigarette – зовні повністю імітує звичайну, але насправді являє собою хитре пристрій зі змінним картриджем, що містить очищений нікотин з ароматизаторами. Випускається після затягування «дим» — також тільки схожий на справжній. Насправді це всього лише пара – суміш вуглекислоти з водою, а не пекельний коктейль з продуктів горіння, що виділяється звичайною сигаретою. Варто електронна сигарета близько $200 в будь-якому інтернет-магазині з доставкою. Хоча, якщо врахувати гроші, які регулярно витрачаються на традиційний аналог, це зовсім недорого – а e-cigarette фактично «вічна».

Зате тепер оточуючі не зможуть поскаржитися на те, що ви отруюєте їх життя своєю звичкою – нічого шкідливого в такому димі точно немає, отже, за законом, електронною сигаретою можна користуватися і в місцях, де заборонено паління!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння