Ти — жінка, а це значить, що на тобі велика відповідальність — продовження роду. Як стверджують всі матері — поява малюка — саме яскраве і запам’ятовується подія в їхньому житті. Якщо ти палиш, то можеш позбавити себе цього. По-перше, тобі, можливо, буде складно завагітніти. А по-друге, якщо це станеться, то тобі треба зберегти, виносити і народити дитину.

Продовжуючи курити під час вагітності, ти своїми руками губиш себе і своєї майбутньої дитини.

В результаті досліджень було доведено, що поліциклічні ароматичні вуглеводи(ПАУ), які містяться в тютюновому димі, призводять до загибелі яйцеклітин. Лікарі прирівнюють куріння у дівчат з видаленням одного яєчника.

У жінок також може порушитися менструальний цикл, знизитися здатність до зачаття.

Найчастішим ускладненням, викликаним курінням, є передчасне переривання вагітності до 36 тижнів. У курящих жінок це відбувається в 2 рази частіше. Також у них вище відсоток народження мертвої дитини або народження дитини з різними патологіями або зовнішніми дефектами.

Мимовільний аборт(викидень) у курців відбувається набагато частіше, ніж у некурящих жінок(на 30-60%). Згідно зі статистикою, в середньому у жінок-курців викидні бувають до 37% випадків, у некурящих ж лише 7%. Наприклад в США встановили, що 14% передчасних пологів пов’язані з курінням під час вагітності.

Ти 9 місяців носила під серцем частинку життя, частинку себе та своєї коханої людини. Але ти продовжувала палити під час вагітності. Результат — народження мертвої дитини. Жахливо. Задумайся, чи хочеш ти такого підсумку. Впевнена, що твоя відповідь буде «ніколи». Причиною мертвонародження може послужити передчасне відокремлення плаценти або початку кровотечі. Це зазвичай відбувається з-за низького розташування плаценти, яка починає формуватися на місці прикріплення заплідненої яйцеклітини на стінці матки.

Паління в період вагітності на 20% збільшує рівень неонатальної смертності(внутрішньоутробно) дітей у жінок, що палять до 20 сигарет в день, і на 35% — у тих, хто палить понад 20 цигарок.

Частіше за все у курящих дівчат народжуються недоношені діти. У них маса тіла менше 2500 грамів, а це мало. В цілому маса тіла таких дітей на 150-350 грам менше маси дітей, народжених від некурящих матерів. Характерно, що на масу тіла новонародженого впливає не тільки куріння під час вагітності, але і куріння до вагітності. Виявляється, тютюновий дим впливає на масу плаценти, зменшуючи її в середньому на 56 грам. Це може призвести до зміни параметрів плода(довжини тіла, окружності голови і грудної клітини).

Т. о., милі дівчата і жінки, ви повинні розуміти всі наслідки, створені своїми руками. Хочете стати мамою здорового малюка? Не паліть!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Діти
Безпліддя
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Профілактика шкідливих звичок на DVD

  18.10.2008

 • Діти курців батьків приречені стати курцями?

  09.04.2009

 • У некурящих Нью-Йоркців виявлений в крові котинін

  15.04.2009

 • Лист палить чоловікові

  18.05.2009

 • зроби це

  08.06.2009