Куріння – це шкідлива звичка, яку перед вагітністю необхідно подолати. Це необхідно, тому що куріння під час вагітності може призвести до хронічної внутрішньоутробної гіпоксії плода, а це в свою чергу, призводить до нестачі ваги малюка при народженні. Куріння під час вагітності може призвести до викидня або передчасних пологів, а також призвести до синдрому раптової смерті малюка.

Також куріння може стати причиною багатоводдя або маловодия, крім того, може виникнути фетоплацентарна недостатність. Дуже часто у курців вагітних жінок спостерігається відшарування плаценти, що призводить до раннього вилиття навколоплідних вод. Після пологів майже половина жінок не може годувати малюка груддю, оскільки немає молока.

Щоб уникнути всіх цих неприємностей, необхідно розповісти лікарю про свою нікотинової залежності. Він зможе вам допомогти, порадивши як правильно від неї позбутися, щоб не завдати дитині шкоду. Якщо ви не можете кинути палити, то постарайтеся палити менше, адже, на жаль, дитина після народження може відчувати нікотинову залежність, як і його мати.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Діти
Безпліддя
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Профілактика шкідливих звичок на DVD

  18.10.2008

 • Діти курців батьків приречені стати курцями?

  09.04.2009

 • У некурящих Нью-Йоркців виявлений в крові котинін

  15.04.2009

 • Лист палить чоловікові

  18.05.2009

 • зроби це

  08.06.2009