Частина причин початку куріння у жінок ми вже розібрали. А вас не цікавило, чому курці все ж хочуть кинути палити. Хочуть, але не завжди можуть це зробити. У жінок свої причини. Як ви думаєте, яка з них стоїть на першому місці? Якщо думаєте, що занепокоєння за здоров’я, то помиляєтеся. Найпоширеніша причина (26,9%) – негативне ставлення чоловіків до куріння у жінок.

Так що дівчата, якщо ви починаєте курить з метою привернути увагу чоловіків, то зробите велику помилку. Більшість чоловіків категорично проти, щоб їхні майбутні дружини курили (90%), і тільки 10% відповіли, що їм без різниці. Дівчата, робіть відповідні висновки. На другому місці (21%) варто причина погіршення здоров’я. Вже всім відомо, яку шкоду може принести куріння на організм людини, і особливо на жіночий (безпліддя, рак матки, яєчників).

Третя причина (19,8%) – прагнення не захворіти, четверта — вагітність (10,9%). Жінки чудово розуміють, які результати може принести куріння під час вагітності і вплив на плід. Напевно кожна подружня пара хоче, щоб їх малюк народився здоровим і красивим.

П’яте місце (9,2%) – поганий приклад для дітей. Будь палить батько навряд чи захоче побачити свою дитину з сигаретою в роті. Адже основна причина початку куріння у дітей та підлітків – приклад батьків, особливо матерів. Наступні причини ділять між собою шосте місце – економічний аспект і рада рідних і друзів кинути палити (по 4,3%). 2,3% людей вважають, що куріння забруднює навколишнє середовище. Дивна причина, але головне щоб діяла. І останнє місце ділять «поради медпрацівників» та «інші причини». Виявляється, в нашій країні до думки лікарів все ж прислухаються, хоча мало. Кожен вважає, що його це не торкнеться. На жаль, такий у нас, у росіян, менталітет.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Статистика
Безпліддя
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Сумна статистика тютюнопаління

  18.01.2009

 • 10 фактів кращого світу

  20.08.2009

 • Боремося з «згубною звичкою» – в мережі

  26.08.2009

 • Трохи нікотинової статистики

  26.08.2009

 • Статистика споживання сигарет на одну людину на рік (дані 2007 року)

  26.08.2009