Група вчених з Центру хімії Монелл(Monell Chemical Senses Center) виявила, що нікотин, який міститься у грудному молоці матері, яка годує груддю, яка страждає від тютюнової залежності, скорочує час сну дитини і робить його неспокійним. Що прямо говорить про те, що куріння і годування груддю несумісні.
За словами доктора Джулії А. Менеллы(Julie A. Menella), при цьому дитина прокидається тим швидше, чим менше проміжок часу між викуреної матір’ю сигаретою і процедурою годування.

Дане дослідження, опубліковане в журналі Pediatrics, знову піднімає питання про вплив куріння на дитину в період годування. У більшості випадків, якщо жінка кидає курити під час вагітності, після пологів молода мати найчастіше повертається до згубної звички.

У процесі дослідження вчені провели спостереження за 15 немовлятами протягом двох днів. Кожна мати повинна була викурити 1-3 сигарети безпосередньо до періоду спостереження(який становив 3,5 години) в один день, і відмовитися від куріння в наступний день. Після годування дітей клали на спину в очікуванні того, що вони заснуть. До кожного немовляті був прикріплений реєстратор активності, який дозволяв реєструвати їх стан під час сну і його тривалість. Також були виміряні рівні нікотину і котініну в грудному молоці.

Результати дослідження показали, що у разі, якщо мати викурює сигарету до годування, час сну дитини скорочується на 37%. Рівень тривожності сну перебував у прямій залежності від кількості нікотину, що міститься в грудному молоці.

Згідно з висновками вчених з лабораторії Монелл, найвищий рівень нікотину в молоці матері спостерігається через 30-60 хвилин після куріння однієї або двох сигарет. Повне очищення відбувається протягом трьох годин. Таким чином, годуючі матері, які не можуть відмовитися від куріння, повинні контролювати час годування, таким чином, регулюючи кількість нікотину, який отримує дитина з грудним молоком.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння