Куріння під час вагітності може призвести до відхилень у формуванні плода. Вона може виразитися як у фізичних дефектах, так відставання в інтелектуальному розвитку. Яке життя чекає дитину з дефектами особи, наприклад, «вовчою пащею» або «заячою губою»? Добре буде, якщо батьки не відмовляться від нього при народженні, і він не поповнить армію російських безпритульних. Його будуть дражнити однолітки, він буде рости закомплексованою. В подальшому йому було важко в цьому світі. Ви хочете такої долі своїй майбутній дитині. Напевно ні.

Крім того, часто у дітей зустрічаються такі фізичні відхилення: вроджені дефекти пальців кінцівок(зрощені пальці, зайві пальці на ногах або взагалі їх відсутність на руках чи ногах).

Англійським вченим Петером Мосси було доведено, що при формуванні неба на 6-8 тижні вагітності, куріння може принести до відхилень при його формуванні( «заяча губа» або «вовча паща»).

Косолапие — теж результат куріння матері під час вагітності. В подальшому це може призвести до проблем з хребтом. Значні зміни спостерігались щодо порушення розвитку нервової трубки.

У курящих жінок частіше, ніж у некурящих народжуються діти з пороками серця і дефектами розвитку носоглотки, паховою грижею, косоокістю. Ожиріння — черговий результат куріння матері під час вагітності. Схильність таких дітей до ожиріння на 62% вище, ніж у дітей некурящих мам.

В інтелектуальному розвитку також зустрічаються відхилення. Дослідження показують, що діти, які до народження були піддані впливу різних психоактивних речовин, стикаються з проблемами в поведінці та навчанні. Зокрема виявляються тонкі, але суттєві відхилення у здатності регулювати емоції і в тому, щоб фокусувати і утримувати увагу(синдром непосиди «Філа»).

З курінням під час вагітності пов’язані проблеми, що стосуються функціонування слухової зони мозку. У новонароджених це проявляються зниженою реакцією на звуки і зміненими процесами звикання до чуток.

Цукровий діабет. Це захворювання зустрічається в 4, 5 рази частіше дітей, чиї матері курили. Висновок один. Хочете народити і виростити здорову дитину, киньте палити заздалегідь, а найкраще — не починайте зовсім.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Діти
Безпліддя
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Профілактика шкідливих звичок на DVD

  18.10.2008

 • Діти курців батьків приречені стати курцями?

  09.04.2009

 • У некурящих Нью-Йоркців виявлений в крові котинін

  15.04.2009

 • Лист палить чоловікові

  18.05.2009

 • зроби це

  08.06.2009