Кращі електронні сигарети. При цій фразі в голові більшості людей спливають образи девайсів неймовірного дизайну за неймовірно дорогими цінами. Якщо запитати пересічного, він скоріше всього відповість, що такі сигарети йому не по кишені.

Не все те золото…

На ділі, курці зі стажем знають, що найкраща е-сигарета далеко не завжди виглядає на мільйон доларів і коштує нечуваних грошей. При належному підході можна придбати відмінні електронні сигарети за цілком прийнятну суму. Тут головне терпіння та вміння аналізувати.

Звісно, кожен виробник рекламує свою продукцію як кращі електронні сигарети на всьому білому світі. У хід йдуть тонко продумані рекламні тексти, відеоролики з видом млосно ширяють красунь, вишукані фото е-сигарет на тлі клубів густого диму.

На жаль, багато попадаються на ці трюки, гірко шкодуючи потім про витрачені гроші. Щоб застерегти від подібних помилок, у даній статті ми розглянемо кілька моделей і марок, дійсно користуються популярністю е-курців.

Китайське – не означає поганий

Хтось лише посміхнеться цього подзаголовку. Але реально справи йдуть саме так. Винахідниками електронної сигарети є китайці, і майже всі кращі моделі — їх дітища. Пізніше естафету підхопили європейці, але навіть зараз практично всі відомі європейські марки – калька китайської продукції, які випускаються на китайських заводах.

Від Європи у них залишається лише фірмовий логотип, та ціна вище середньої. Винятками, мабуть, є лише марки Janty і TotallyWicked, які виробляють складання деяких частин на власних виробництвах.

А тепер, власне, подивимося які марки і моделі можна віднести до кращих електронних сигарет.

Електронні сигарети Joye

Серед недорогих моделей лідером на ринку по праву можна вважати продукцію китайських компаній SaileBao і JoyeTech, що випускають знамениті на весь світ електронні сигарети 510-ї серії. Зараз крім оригіналу – Joye 510, існує безліч копій цієї моделі: англійська Titan 510, а також варіанти компанії Janty — 510 DURA set і 510 DURA pcc set. Зустрівши в найменуванні будь-якої електронної сигарети цифри 510, можна бути впевненим, що це все той же клон відомої китайської моделі.

Електронні сигарети Ritchy

Також продукція китайських виробників. Батьківщиною бренду є Гонконг (Сянган). Лінійка представлена трьома моделями, кожна в двох варіантах дизайну – чорному і білому. Моделі Ritchy Vintage і Ritchy Air досить схожі за виглядом з звичайними сигаретами. А ось Ritchy eGo-T більше схожа на сигару, комплектується танк-картриджами, і за рахунок великої ємності батареї забезпечує тривалу працездатність.

Електронні сигарети eGo

Особливою популярністю користуються у курців моделі eGo, eGo-T і kGo. Такі електронні сигарети випускають багато компанії: JoyeTech, SaileBao, Janty, Ritchy, Ovale – споживачеві легко заплутатися в марки і бренди. Тому запам’ятайте одне – якщо на упаковці стоїть позначення eGo – це модель, прабатьком якої є китайська Joye eGo.

Більшість курців віддають перевагу eGo-T. Вона полюбилася користувачам за велику ємність акумулятора, потужний атомайзер, що дає густий пар, і танк-картриджі, здатні вміщати велику кількість рідини для заправки.

Електронні сигарети Fresh

У лінійку цього виробника входить 4 моделі е-сигарет в різному колірному виконанні. Фірма надає покупцям більш широкий вибір кольорів: крім традиційних чорного і білого дизайну, можна придбати сигарети яскраво-рожевого та бордового кольорів. Найбільшою популярністю всього ряду користується Fresh Classic 155. Вона забезпечує довготривалу роботу і непогані смакові відчуття.

Електронні сигарети Понс (Pons)

Ця американська марка дуже активно зараз завойовує російський ринок. Серед причин покупки цих сигарет більшість споживачів відзначають стильний дизайн (особливо Pons Slim), привабливу ціну і повну автоматизацію процесу куріння. Понс-сигарети непогані для новачків або тих, хто курить не надто інтенсивно.

Це далеко не повний список компаній і моделей, присутніх на російському ринку. Зрозуміло, ми не претендуємо на істину в останній інстанції, адже скільки людей, стільки й думок. Але сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною і справді допоможе вибрати кращі електронні сигарети.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Рейтинги в курінні
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009