Багато кидають стикаються з непростим плином так званого «періоду відміни» — перших днів після відмови від куріння. У цей час можна скористатися деякими фармацевтичними препаратами, покликаними полегшити ваші страждання. Але далеко не всі готові труїти свій змучений організм нікотином додаткової хімією. На щастя, у продажу є лікарські засоби, розроблені на основі виключно натуральних компонентів – наприклад, «Корида плюс».

Вітчизняний препарат «Корида плюс» рекомендований до вживання НДІ наркології Міністерства охорони здоров’я РФ. «Корида плюс» допомагає позбутися від тяги до куріння, причому дозволяє добитися цього без збільшення у вазі. Останній фактор дуже важливий, адже проблема набору зайвих кілограмів після відмови від сигарет актуальна для багатьох. Крім того, до переваг препарату «Корида плюс» можна віднести його здатність відновлювати легеневу тканину, яка часто буває вражена у курців.

Вплив препарату

До складу «Кориди плюс» входять тільки натуральні компоненти – аїр болотний, цукор, м’ята перцева і МКЦ (целюлоза). Будучи продуктом комплексного підходу, препарат об’єднує сучасні наукові досягнення з секретами народної медицини. «Корида плюс» значно полегшує процес відмови від куріння, очищаючи організм від токсинів. При прийомі кошти тютюновий дим викликає огиду, за рахунок цього і відбувається придушення тяги до куріння.

Застосування та дозування

«Корида плюс» випускається у вигляді таблеток, в різних упаковках. Дозування визначається ступенем нікотинової залежності, максимальна кількість таблеток – до 30 в добу. Рекомендований курс становить 5 тижнів. Поступово слід знижувати дозу і збільшувати інтервал між прийомами препарату. У тому випадку, якщо залежність від куріння виражена не особливо сильно, достатньо вживати 10 таблеток на добу, протягом 7 тижнів. Пару місяців після лікування варто завжди мати з собою таблетки для своєчасного запобігання бажання закурити.

Побічні ефекти

При застосуванні таблеток «Корида плюс» на тлі куріння можуть з’явитися такі неприємні відчуття: запаморочення, серцебиття, холодний піт, нудота або перекручення смаку. Щоб справитися з цими побічними ефектами, достатньо припинити палити і кілька разів глибоко вдихнути і видихнути. Потім можна прийняти ще 1 таблетку препарату.

Протипоказання

Препарат «Корида плюс» не рекомендований для прийому під час вагітності та лактації. Більше ніяких об’єктивних протипоказань не виявлено. Можлива індивідуальна непереносимість окремих компонентів «Кориди плюс». У цьому випадку рекомендується зменшити дозування в 2-3 рази.

Вартість препарату «Корида плюс» в аптеках країни становить близько 120 рублів за упаковку (100 таблеток).

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння