Сьогодні куріння приносить гроші не тільки власникам тютюнових фабрик або плантацій тютюну, дуже непогані доходи отримують і виробники всіляких засобів по боротьбі з курінням. Електронні сигарети, цигарки з безникотиновой начинкою, жувальні гумки з тютюном і багато іншого стає хітом, активно розкуповують мільйонами курців в усьому світі, а потім скромно зникає з реклами.

Чергова новинка – магнітна кліпса від куріння відразу стала користуватися популярністю у любителів нікотину, мріють кинути палити без особливих зусиль. Але наскільки ефективною виявиться кліпса від куріння, покаже тільки час і досвід курців.

Кліпса від куріння – що це?

Кліпса від куріння – це невеликий непомітний магніт, який кріпиться на вушну раковину і подає електромагнітні сигнали на головний мозок. Ефект відвикання від куріння грунтується на дії магнітів на ті центри в ЦНС, де «записана» інформація про прийом нікотину. Електромагнітні хвилі малої інтенсивності безпечні для інших ділянок мозку, але постійно впливаючи на певні точки, знищують потреба людини в нікотині, і вже через місяць курець повністю втрачає бажання палити.

Ефективність цієї методики поки науково не підтверджена, але в її основі лежить, користується великою популярність у Тибеті та інших східних країнах, аурикулотерапия, тобто лікування тіла і мозку людини за допомогою впливу на вушну раковину.

Zerosmoke – переваги і недоліки

Кліпса від куріння Zerosmoke – сертифікований товар, купуючи який ви можете бути впевнені в його достовірності. Продукція цієї компанії пройшла клінічні дослідження, які довели його ефективність і безпеку.

Завдяки відкриттю французького доктора Поля Ножьє, зробленому ще у середині минулого століття, були створені спеціальні магніти, які впливають на певні точки вушної раковини, через неї впливаючи на головний мозок людини.

Ауриколотерапия – не новий напрямок, вона активно використовувалася протягом багатьох років у східній медицині, тибетські ченці лікували практично всі захворювання за допомогою голковколювання – знаходили проекції хворого органу на долоні, ступні або вусі хворого і чинили на неї потрібну дію.

Поль Норье першим з європейських учених звернув увагу на схожість вушної раковини і зародка людини і зробив науково-обгрунтований висновок про те, що впливаючи на вушну раковину можна вплинути і на внутрішні органи. Тоді це не знайшло практичного застосування, але в наші дні Zerosmoke застосували цю методику для створення своїх магнітів проти куріння і, якщо судити з відгуків курців, певного ефекту вони досягли.

Купуючи або замовляючи магнітну кліпсу Zerosmoke, ви можете бути впевнені в якості продукції, вам не запропонують незрозуміло ким і не зрозуміло як зроблені магніти і вони точно не зашкодять вашому здоров’ю.

Основний недолік магнітів Zerosmoke, такий же, як і в інших подібних засобів, це те, що гарантії результату вам не дасть ніхто і грошей при неефективності не повернуть. Так що, купуючи магніти, ви дієте на свій страх і ризик.

Методика застосування Zerosmoke

Методика застосування Zerosmoke порадує будь-якого курця – від нього нічого не потрібно. Все, що йому потрібно: купити магніти і діяти по інструкції:

 • обережно дістати магніти;
 • менший за розміром помістити на передню поверхню вуха;
 • більший магніт – навпроти нього на задню поверхню.

Магніти будуть самостійно утримуватися на вушній раковині, від курця тільки потрібно знімати їх перед водними процедурами і знову надягати після.

За запевненнями виробників – через 25-30 днів, бажання палити повністю зникне.

Відгуки про кліпсах від куріння

Геннадій, 42 роки

Замовив магнітні кліпси Zerosmoke, сподобалося, що не треба нічого робити, а бажання палити зникає. Самі кліпси сподобалися – маленькі, їх не видно, одягнув і забув. Ношу їх протягом тижня і такого сильного бажання закурити не спостерігається, якщо ніхто не нагадує, можу кілька годин обійтися без сигарет, скоротив кількість викурених сигарет з пачки наполовину. Сподіваюся, зовсім скоро кину курити.

Ірина, 36 років

Курю вже більше 20 років, неодноразово намагалася кинути, але не витримувала без сигарет і знову курила, кліпси Zerosmoke дуже сподобалися, одягаєш їх, і курити хочеться менше, я не курю вже 5 днів! Для мене це рекорд і найголовніше – курити більше не хочеться!

Катерина, 32 роки

Сама я не курю, а кліпсу придбала для чоловіка, наслухавшись розповідей від колег по роботі. Замовила в інтернет – магазині, швидко доставили, ледве вмовила чоловіка одягнути кліпсу, він вважав, що все це нісенітниця і курити він не кине. Стаж куріння у нього більше 15 років, але ось він носить кліпси протягом місяця, і я помічаю, що він став палити менше. Якщо раніше постійно тягнувся за цигаркою, то тепер може обійтися без неї. За його словами, бажання палити залишається, але вже не таке гостре, його можна подолати. Сподіваюся, що скоро він кине палити зовсім, рекомендую всім Zerosmoke!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Аурикулорефлексотерапия від куріння
Аурикулотерапия від куріння
Магніти проти куріння
Матеріали по темі


 • Легко кинути палити за допомогою “Не нашкодь”

  14.04.2016

 • Як кинути курити за допомогою голковколювання?

  04.12.2010

 • Голковколювання від куріння

  09.04.2016

 • Zerosmoke (биомагниты проти куріння)

  19.07.2016

 • Лікування куріння

  27.11.2013

 • Facilitas

  25.02.2015