Нікотинові пластирі є препаратами нікотинозамісної терапії і схвалені Всесвітньою Організацією охорони Здоров’я. Пластирі дають реальний шанс впоратися з нікотиновою залежністю і відмовитися від куріння без дискомфорту та нікотинового голоду.

Нікотинові пластирі є хорошим способом зменшити фізичну тягу до нікотину в процесі позбавлення від звички курити. Якщо психологічно людина всерйоз налаштований позбавитися від нікотинової залежності, пластирі будуть йому відмінним підмогою, тамуючи нікотиновий голод організму.

Китайські пластирі від куріння поставляються поштучно, кожен пластир знаходиться в окремої стерильною герметичній упаковці.

Пластир являє собою звичайну на вигляд смужку клейкої стрічки, схожу на медичний пластир. У нижній (активної) частини пластиру, що прилягає безпосередньо до шкіри, знаходяться діючі речовини, які постачають в організм терапевтичну дозу нікотину. Таким чином, курець, який відмовився від сигарет, не зазнає нестерпного тяги до сигарети, його лікування від залежності проходить легше і безболісніше.

Основними перевагами нікотинового пластиру є те, що доза нікотину та екстрактом лікувальних трав потрапляють в кров безперервно, в необхідній кількості і без будь-якої участі, при цьому шлунково-кишковий тракт та інші органи людини не страждають, так як вплив відбувається через шкіру.

Інструкція

Ділянку шкіри очистити, висушити. Наклеїти пластир. Уникати волосистих частин тіла. Пластир наклеюють рано вранці, носять протягом дня, на ніч прибирають. На наступний день використовують іншу ділянку шкіри. На колишнє місце пластир можна наклеювати не раніше, ніж через три дні.

У перші три тижні використовувати один пластир на день. Якщо щодня людина викурював пачку сигарет і більше, або якщо його вага перевищує 75 кг, рекомендується перший тиждень клеїти по два пластиру відразу, решта два тижні використовувати по одному пластиру на день.

Починаючи з четвертого тижня приклеювати половинку пластиру щодня. Курс лікування – 5 тижнів.

Склад

Екстракт кореня солодки

Очищає дихальні шляхи і легені, прискорює очищення організму від токсинів. Знижує запалення в горлі, заспокоює кашель.

Екстракт м’яти

Сприяє усунення нудоти, зупиняє запаморочення.

Екстракт гвоздики

Покращує мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Пом’якшує виникає на перших порах відмови від куріння роздратування в роті.

Екстракт тютюну

Постачає кров терапевтичною дозою нікотину протягом усього часу дії пластиру, виключаючи наступ раптового гострого бажання викурити сигарету.

Протипоказання

Нікотиновий пластир протипоказаний для використання вагітними та жінкам жінками. Під час застосування пластиру можливі виникнення алергічних реакцій, шкірних подразнень, безсоння.

Ціна

Від 49 до 90 рублів за один пластир.

Відгуки

Ігор Михайлович

Курю більше 20 років, намагався кинути разів сто, не менше. Вирішив спробувати нікотинові пластирі. Користуюся ними другий тиждень, і можу сказати – вони насправді допомагають. Десятий день тримаюся, не викурив жодної сигарети, гострої тяги немає. Сподіваюся, що впораюся з залежністю назавжди.

Micle212

Рекомендую всім ці пластирі. Я пройшов повний курс, потім ще пару тижнів наклеював по четвертинці пластиру, боявся зриву. Не курю вже півроку. Нікотинові пластирі – хороша річ!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння