Кинувши палити, ви явно усвідомлюєте всю згубність цієї звички і користь для вашого організму. Навіть якщо вашої сили волі достатньо щоб кинути палити в перший раз, одного разу в майбутньому ви можете зіткнутися з тим, що знову почнете палити. Але як тільки ви усвідомлюєте всі ті переваги, які ви отримаєте, кинувши курити назавжди, вам буде легше не повертатися до сигарети.

Навіть після однієї години без сигарет ви почнете помічати плюси. А починаються вони з вашої серцево-судинної системи. Куріння підвищує ваше кров’яний тиск, але вже через двадцять хвилин після того, як ви викинете свій останній бичок, ваш тиск почне знижуватися. Просто подумайте про те, який стрес впливає куріння на ваше серце за тривалий період часу. Коли частота вашого серцебиття повернеться в норму, ваше кровообіг також покращиться.

Протягом двох днів після вашої останньої сигарети ви почнете відчувати нові позитивні зміни. Одним з речовин, які ви вдихаєте при палінні, є чадний газ, відомий токсин. Менш ніж за два дні чадний газ повністю виводиться з кровообігу, а це означає, що повертається в норму рівень кисню. Навіть після такої малої кількості часу у вас знижується ризик серцевого нападу. А відбувається це тому, що ви більше не навантажуєте своє серце. У перші два дня відмови від куріння ви відчуєте, як починаєте краще розпізнавати запахи і смаки. Канцерогени, що містяться в сигаретах, які паралізують і притупляють чутливість нервових закінчень на вашій мові і в носоглотці. Позбавляючись від згубного впливу куріння, вони починають функціонувати у звичайному режимі.

У той час як позитивні ефекти підбадьорюють вас кинути, важливо розуміти, що станеться, коли ви припиніть палити назавжди. Через один рік ризик того, що ви отримаєте серцевий напад зменшитися на 50% у порівнянні з тим, що було рік тому, коли ви все ще курили. Статистично доведено, що якщо ви зможете утриматися від цієї шкідливої звички два роки, то скореt ви вже не будете палити до кінця свого життя. Через два роки ви навіть не будете піддаватися на провокації знову закурити.

Чим довше ви воздерживаетесь від сигарет, тим на більший термін можна прогнозувати стан вашого здоров’я, як для некурящого людини. Через п’ять років без сигарет ваш шанс отримати серцевий напад буде такою ж, як у людини, яка ніколи не курив. Через десять років без сигарет шанс раку легенів або іншого захворювання дихальних шляхів зменшується в два рази. Через п’ятнадцять років ваше серце буде таким же, як у будь-якого некурящого.

Кинути курити – значить сказати «Так!» довгого і здорового життя.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння