Ох, і нелегко живеться легким курця! Поспівчувати їм вирішили дизайнери, які розробили попільничку, яка так і називається: «Важкі будні легенів». Зовнішній вид попільнички досить примітивний, тільки от дно її виглядає як пара людських легенів, ще не поїдених тютюновим димом.

Курець, який отримує такий подарунок спочатку, можливо, не помітить каверзи, але йому належить пережити справжній шок! Як тільки попіл сигарети потрапляє на дно попільнички, легкі видають пронизливі крики і надсадно кашляють.

Можна абсолютно точно сказати, що задоволення від куріння з такою попільничкою ніхто не отримає. Подаруйте близькій людині або колезі такий подарунок, і він зрозуміє, наскільки вас непокоїть його здоров’я, і, можливо стурбовані сам.

Можна використовувати таку попільничку для розіграшу: підсуньте її непомітно палить гостя. Він надовго запам’ятає цей вечір і напевно замислиться про шкоду куріння. І не треба нудних лекцій, нотацій і зауважень. За вас все скаже кашляющая попільничка. І, повірте, курець не може не прислухатися до її аргументів.


Хто знає, може бути, така дрібничка змінить на краще долю курця і продовжить його життя.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння