Картриджі для електронних сигарет є одним з витратних матеріалів, без яких неможливо експлуатувати це досягнення мікроелектроніки, адже саме в ньому знаходиться основний елемент – рідина, за допомогою якої і відбувається процес «куріння».

Як працює картридж

Картридж являє собою герметичний контейнер. Всередині він заповнений гігроскопічним матеріалом (зазвичай синтепоном або холлофайбером), в деяких моделях використовується спеціальні сітчасті матеріали. В процесі заправки рідина для електронної сигарети просочує цей матеріал. Це необхідно для того, щоб вся рідина не виливалася відразу на атомайзер, а витрачалася дозовано. Як тільки курець робить затяжку, невелику кількість рідини з картриджа потрапляє на атомайзер, що розпорошує її до стану пари, який замінює звичайний дим в електронних сигаретах.

Час або гроші

Зрозуміло, рано чи пізно вся рідина випаровується, і тут перед споживачем постає дилема: придбати нові картриджі для електронних сигарет, або спробувати заправити спеціальною рідиною вже відслужили. І той і інший спосіб мають свої переваги.

У разі самостійної заправки економляться гроші, оскільки рідина і змінні синтепонові фільтри обходяться, в підсумку, куди дешевше, ніж новий набір змінних картриджів для електронних сигарет. Але з іншого боку, заміна старого картриджа предзаправленным новим значно береже дорогоцінний час. Особливо якщо раптом сигарета перестає функціонувати в той момент, коли ви знаходитесь на роботі, в гостях, і немає можливості возитися з рідинами для заправки.

Як вибрати картридж для електронної сигарети

Сучасні виробники попіклувалися про те, щоб у споживача завжди була можливість придбати предзаправленные змінні картриджі на будь-який смак для будь-якої моделі електронних сигарет.

Вибираючи комплект картриджів, слід врахувати кілька моментів.

Бажане вміст нікотину.

Цей параметр найбільш важливий для тих, хто курить електронні сигарети замість звичайних або намагається перейти на безнікотіновое куріння. Завзятим курцям зі стажем підійдуть картриджі, марковані позначенням HIGH, з максимально високим вмістом нікотину.

Тим, хто віддає перевагу не такий сильний удар по горлу», краще придбати MEDIUM зі середнім вмістом.

А ось кидає палити підійдуть маркування LOW (мінімальна фортеця) і NO (у деяких виробників ZERO) – абсолютно без нікотину.

Наявність або відсутність сторонніх ароматичних добавок.

Виробники випускають величезну кількість ароматизованих картриджів. При цьому вони можуть бути як з вмістом нікотину, так і без нього. Тут грають роль тільки переваги клієнта, а вже вибрати потрібний смак не складе праці. Аромати яблука і ванілі, благородного віскі і ірландського лікеру, ледве відчутні запахи лаванди або ментолу, екзотичні аромати Сходу та Азії – все це розмаїття зараз можна без зусиль відшукати в інтернет-магазинах по продажу картриджів для електронних сигарет.

Деякі виробники пропонують безнікотинові картриджі з такими наповнювачами як екстракт зеленого чаю, водні вітамінні розчини, рідини з вмістом коензиму молодості – Q10. Такі картриджі підійдуть тим, хто стежить за своїм здоров’ям, а електронна сигарета для них не більше, ніж елемент стилю і спосіб комунікації.

Кількість картриджів в упаковці

Як правило, картриджі комплектуються в упаковки по 5 або 100 штук. Чим менше упаковка, тим дорожче обходиться кожен картридж, тому перш ніж зважитися на покупку потрібно визначитися для чого, власне, вони будуть купуватися. Якщо ваша мета – довго і з насолодою курити один улюблений смак, не роздумуючи можна брати упаковку з 100 штук. Якщо ж ви поки тільки в пошуку, або збираєтеся незабаром кинути палити зовсім, то упаковка з 5 штук буде в самий раз.

Для любителів експериментувати

Багато виробників надають можливість своїм споживачам купити порожні картриджі для електронних сигарет і змінні фільтри до них. Безумовно, такий варіант найбільш економічно вигідний. По-перше, у споживача з’являється можливість за прийнятною ціною спробувати найбільшу кількість різних смаків, благо, що купити рідини для заправки вже не проблема. По-друге, відкриваються широкі можливості для самостійного експериментування: змішування різних інгредієнтів для досягнення бажаної густоти пара, фортеці, ароматності.

Смак по настрою

Можна придбати кілька картриджів, заправити їх на свій розсуд різними рідинами і по мірі необхідності змінювати в сигареті хоч по кілька разів на день. У цьому випадку однієї заправки картриджа в залежності від інтенсивності куріння буде вистачати на 100-200 затяжок. Фільтр необхідно буде міняти після кожних 7-10 заправок, оскільки з часом матеріал спресовується, що може призвести до підтікання рідини на атомайзер.

Вибираючи картриджі для електронних сигарет, віддавайте перевагою перевіреним маркам і виробникам – це гарантія якості та безпеки для здоров’я.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009