Як вже згадувалося, крек – це найбільш дешева альтернатива кокаїну і він призначався саме для куріння. Вперше цей наркотик з’явився в середині 80-х років XX століття в нетрях Нью-Йорка і Амстердама. Чому саме в нетрях і бідних районах запитаєте ви?
Все логічно. Раніше, та й зараз, напевно, кокаїн коштував дуже дорого. Його вживання могла дозволити собі лише еліта і богема суспільства(голлівудські зірки, співаки, відомі спортсмени та ін)

Таке становище не влаштовувало наркобаронів, т. к. вони хотіли розширити регіон збуту кокаїну. Для досягнення цього було необхідно зробити так, щоб психічна залежність від нього різко підвищилася. Так на світ з’явився крек-кокаїн. Про його способі приготування і вживання докладно сказано в попередній статті.

«Прихід» від куріння крека настає швидко і сильно. Багато хто вважає ці відчуття більш приємними, ніж внутрішньовенне введення кокаїну.

З-за розведення кокаїну з сіллю і іншими харчовими лужними розчинами збільшувався обсяг крека. В результаті вартість кокаїну, і відповідно крека, впала в кілька разів. Поставлені цілі наркобаронів були досягнуті. Тріщина отримав поширення і в малозабезпечених верств населення. Ринок збуту розширився. У добавок до всього збільшився ефект впливу крека, з-за чого торговці почали продавати його маленькими порціями. Ціна за одну дозу варіювалася від 10 до 15 $. Цей факт ще більше збільшив площу розповсюдження наркотику для куріння. Крім Америки він отримав поширення і в країнах Європи. У людей почалася епідемія наркотичної залежності від крека. Це послужило початком другої кокаїнової епідемії. У деяких країнах з нею борються досі. У лютому 1986 року в ЗМІ з’явилися перші згадки про дії крека і реальний стан речей. Згідно зарубіжної статистики, до 1991 року тріщина курили близько 4 млн. американців, близько 1,5 млн. японців і 1 млн. французів. Дійсно нагадує епідемію.

А що ж в цей час творилося в Росії? Завдяки більшій ціні кокаїну в Росії – 250 $ за грам кокаїну середньої якості, він користується попитом найчастіше тільки у заможної частини населення і в основному — у великих мегаполісах. Ціни на кок в Росії залежить від місця продажу, нахабства продавця і якості продукту.

Тріщина дуже швидко руйнує людську особистість. Заради нової порції цього наркотику наркоман готовий практично на все, навіть на вбивство, грабіж або проституцію. Тому важко віднести крек до легких наркотиків, т. к. наслідки від його вживання ані трохи не менш небезпечні, ніж від вживання цих наркотиків. В результаті всього цього збільшується рівень злочинності. До того ж «крек-хауси»(будинки, де можна дістати наркотик і викурити його) стали місцями поширення Сніду.

Отже, куріння крека призводить до жахливих наслідків. Його вживання в найкоротші терміни здатне зруйнувати особистість людини. А зниження вартості за грам цієї гидоти відбувається не за рахунок зниження ціни на сам наркотик, а за рахунок розбавлення його різними домішками, які вже самі по собі небезпечні.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння